Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Azt írta nekem egy lány, hogy "velem nem fog szórakozni szórakozni egy 26 éves páva p@cs".

Igazából valószínűleg arra akadt ki, hogy megbeszéltük tegnapelőtt este, hogy tegnap este pontban 20-kor skypeolni fogunk. Aztán este 10-re értem csak haza, felmentem skypere (bár nincs a gépnél státuszban voltam, ő onlineban), ám nem írtam neki. Vártam, hogy majd Ő fog. Nem írt. Mondjuk az is igaz, hogy még aznap reggel küldött facebookon egy jó reggelt üzenetet, amit ugyan olvastam, de nem válaszoltam. Nem volt időm egyszerűen.

Ma nagyon elküldött a fenébe, hogy nem egy nőnek kell egy pasira írogatni és mit szórakozok akkor, ha ejtek arra, amit megbeszélünk. Erre mérges lettem és azt válaszoltam,hogy te ku@@va nagy idióta vagy, én ott voltam skypeon, te sehol nem voltál és ku@@ra nem érdekel a véleményed. Erre Ő meg azt, hogy ha a véleménye nem érdekel, akkor Ő maga sem érdekel engem és akkor mi a fenének kezdeményeztem vele bármiféle ismerkedést is. Illetve azt, hogy Ő pontban 8-kor ott volt és pontosan látta, hogy végig nincs a gépnél státuszban vagyok, de amúgysem egy nőnek kell írogatni a férfire. Szerintetek kinek van igaza?



2017. jan. 12. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Kamu.

Ennyi agysejttel nem maradnál életben.

2017. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Hű, az élet nagy problémái...


Gyerekesen viselkedtetek mind a ketten ;)

2017. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

"ha a véleménye nem érdekel, akkor Ő maga sem érdekel engem és akkor mi a fenének kezdeményeztem vele bármiféle ismerkedést is"

ez tök jogos volt részéről.


Amúgy egyszerűbb lett volna ráírni, hogy bocs, most fáradt vagyok nem tudok írni, vagy másnap bocsánatot kérni. Lehet, hogy várt rád, és nagyon csalódott. Ha reggel írt rád, akkor kezdeményezett.


De leragadtatok az egotoknál, ebből lett a vita. Tegyétek félre egy picit, és a közös dolgok számítsanak ne az, hogy 3 billentyű leütéssel ki alázkodik meg ki előtt.

2017. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jól mondja az utolsó.

26 évesen itt tartasz. gratulálok öcsém.

és még te vagy felháborodva.

hallod, köszi, tényleg! miattad meg a te fajtád miatt ilyenek a lányok, hogy nem bíznak senkiben, és marhanehéz ismerkedni.

grat.

26/F

2017. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak volt igaza, bár azt nem értem, hogy minek foglalkozott veled ennyit is, h visszaírt. Én letöröltelek volna, aztán csinálj amit akarsz
2017. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A csajnak van igaza, valóban egy gyerekes elkényeztetett kis p.cs vagy.


Szerencséjére megszabadult tőled.

2017. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

miért nem tudtál neki írni hogy később érsz haza és nem fog összejönni? pláne, hogy ő reggel is írt neked.


idióta vagy

2017. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogyha este tízkor hazaestél, és leültél a gép elé, miért nem fért bele, hogy szólj, "bocsi, megcsúsztam, most vagyok itt, holnap beszélünk". Milyen apropóból képzelted azt, hogy miután ő két órát várt rád, akkor majd még kapálózni fog, hogy jééééé, itt vagy?

Ha ennyire a büszkeséged a fontosabb, akkor semmi értelme az ismerkedésnek. Szomorú, hogy 26 évesen ezen rinyálsz.

2017. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Átvered. Leszarod. Átnézel az üzenetein. Hazudsz neki. Bunkó vagy.

Szerinted kinek van igaza?

2017. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!