Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok Tom Cruise-ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok Tom Cruise-ra féltékeny?

Figyelt kérdés

Neki minden összejött, bejárta már a világot, sok nőt tudhat maga mögött, családapa és álom fizetése van.

Én pedig itt ülök a repedezett padlójú 1,5 szobás lakásban egy kiscicával és anyukámmal és se barátnőm se állásom. Más a karmánk?


25 vagyok férfi.



2017. jan. 14. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú de lettem volna az utolsó szamuráj, hogy a kardigán rohadjon rá!

30/f

2017. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tudod mindenért tenni kell, azzal hogy otthon ülsz és sopánkodsz hogy a nagy sztároknak milyen jó élete van azzal nem érsz el az égvilágon semmitse!

Keress munkát, ha megszedted magad kicsit költözz el otthonról és megy tovább az életed, neked kell alakítanod csak hogy ülsz otthon a seggeden nem fog semmise történni.

ha így folytatod sokáig ugyan ilyen senki maradsz...

2017. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

LOL.


Gondolj arra, hogy a pasi nincs 170 centi (akkor sincs annyi, ha hivatalosan mindig ezt állítják), és abban hisz, hogy egy Xenu nevű UFO beszennyezte a világot, így a fizetése nagy részét arra költi, hogy megszabaduljon tőle.



Innentől már csak egy dolgot irigylek, hogy megvolt neki Catie Holmes :)

2017. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ui: bár egyes pletykák szerint meleg is, és a Holmes házasság csak érdekházasság volt a gyerek meg Holmes előző kapcsolatából van. Mondjuk igaz, hogy jobban hasonlít az exre, mint Tomra :)
2017. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 hát ő veled ellentétben biztos le tudta írni helyesen Katie Holmes nevét. :D
2017. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szilvi: ez legyen életem legnagyobb tévedése :)


(ha rosszul írom le, mikor éppen bejelentkezünk a szállodába, majd valahogy kidumálom, addig belefér :))

2017. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!