Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Mármint, ezt rögtön az elején érzi az ember? Vagy csak hosszú idő után, mikor már nagyon ismerik egymást? Lehet úgy igazi valaki, hogy külsőre nagyon nem az eseted, de belsőre aranyos, és úgy ennyi? Vagy mit takar egyáltalán, hogy igazi? Ti mit kerestek a párotokban?

Én az exemnél rögötön az elején úgy éreztem, hogy ő az igazi, de aztán az évek haladtával teljesen ellaposodott az egész, és szakítottunk. Szóval, már egész reménytelennek érzem ezt az "egyszer megtalálod az igazit" dolgot. Ti mit gondoltok, van egyáltalán olyan, hogy igazi ?


2017. jan. 14. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"külsőre nagyon nem az eseted, de belsőre aranyos, és úgy ennyi"

Hát ez elég gyér, ha összvissz így tudod leírni valaki iránt az érzéseidet, egy szimpla haver iránt is több érzés van az emberben általában, mint amennyit ez a mondat kifejez :D

Szerintem nem kell amúgy ilyesmin gondolkodni, hogy valaki "igazi"-e vagy sem. Összejöttök, szereted, stb aztán majd kiderül, hogy együtt vagytok-e még 10+ év múlva is, vagy sem.

2017. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik olyan klasszikus értelemben vett "igazi", a te másik feled aki valahol a világon rád vár. Akárkivel randizgatsz, valamennyire össze kell csiszolódnotok, dolgozni azon hogy együtt maradjatok, sok mindent lenyelni és elviselni a másiktól.

Én is az exemnél éreztem, hogy ő lesz nekem az "igazi", akivel le tudnám élni az életemet de aztán szépen lassan kiderültek olyan tulajdonságai, amelyek miatt úgy éreztem, hogy hiba lenne neki gyereket szülni pl.

2017. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy az "egyetlen és igazi".

Életed során lehet több ilyen "igazi" is, de ahhoz tenni kell érte. Senki nem fog belépni az életedbe, hogy ő az igazi.

Ketten együtt lesztek egynás igazija, ah tesztek érte.

25N

2017. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én mindig rádöbbenek, hogy a barátom számomra az igazi. Csak néhány példa: én Budapestre szeretnék majd költözni egyetem miatt és a barátom azt mondta, ha én megyek akkor ő is jön velem, és már egy rokonával meg is beszélte hogy nyáron a cégnél lesz gyakornok, hogy amikor oda kerül a sor akkor legyen fix munkahelye budapesten és ez nekem rengeteget jelent. Vagy egy másik téma, tegnap elsírtam magam, mert már két hónapja egyetlen egyszer került sor együttlétre, sokszor külső körülmények miatt, de ezalatt az idő alatt azt éreztem hogy én teljesen jól elvagyok szex nélkül, de közben meg ott motoszkált bennem az, hogy basszus ez így baromira nem oké, hiszen ez egy fontos része a kapcsolatnak. És ezt elmondtam a barátomnak, hogy valami nincs rendben velem pedig ugyanúgy szeretem meg tetszik, és ő megnyugtatott, pedig azt hittem nem fogja megérteni, vagy magára veszi, de végig próbált megoldást találni, aztán 2-3 órával később meg is történt a dolog, lehet hogy csak ez kellett nekem, hogy megnyugodjak hogy nem baj ha nincs kedvem, mert a barátom megérti, és együtt vagyunk akkor amikor nekem is van kedvem, és ez is szerintem hatalmas dolog tőle, mert sok fiú a két hónap alatt már tuti lehordta volna a barátnője fejét hogy mégis miért nincs szex, vagy rosszabb esetben megcsalás lett volna a vége.
2017. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!