Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Titeket meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Titeket meg szoktak szólítani a férfiak ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Titeket ismerkedés céljából meg szoktak szólítani férfiak?

Idáig hol szólítottak le? Bunkó vagy normális stílusban viselkedtek? Milyen szöveggel mentek oda hozzátok?


2017. jan. 14. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Egy férfi autót szerelt az utcán és megkérdezte, hogy értek e hozzá, segítenék e neki :DD Aztán megkérdezte, elkísérhet e.

Ez a leszólítás feldobta a napomat, de nem engedtem, hogy elkísérjen és nem is szereltem meg az autóját:D

2017. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen :) Egy időben mindennapos volt, hogy ismeretlen férfiak csak úgy normálisan rámköszöntek az utcán. Volt h orvosi váróban jött oda valaki ismerkedni. Olyan is volt, hogy egy illetővel egy buszon utaztam, és leszállt ahol én, majd követni kezdett, végül megszólított :D Eleinte para volt de kiderült, hogy nem ő a darabolós gyilkos. Ezek az esetek általában hasonlóak voltak. A pasik sosem bunkóztak. Volt, aki természetesen jött a "hé, nem láttalak már valahol?" szöveggel, volt olyan is, aki egészen egyedi módon próbált udvarolni. Egyik legkedvesebb esetem két portással volt, akik miután kinyitották az ajtót és megköszöntem annyit feleltek: "Egy ilyen gyönyörű hajú nőnek bármit!" Elgondonkodtatott, hogy létezik még férfi, aki nem csak a testem többi részét nézi meg :)
2017. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
#1-es: én azzal szoktam próbálni, hogy betolná e a 1.5 tonnás verdát, de valahogy az sem működik :P
2017. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
51%
#2: És te attól elolvadtál, hogy a hajadat dicsérték. FAIL! :/
2017. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Néha előfordul, de gyakoribb, hogy csak indokolatlanul kedvesek meg mosolygósak ha valamiféle interakcióra kerül sor, de olyan is volt már, hogy pl újságosban a srác nem tudom mit akart, de úgy nézett amíg fizettem nála a Coca-Cola Zerót, mint egy igazi pszichopata, pislogás nélkül, fapofával a szemembe. Na jó, neki lehet nem jöttem be, csak szimplán elmebeteg volt. :|


De a kedvenc szövegem amúgy az volt, amikor munka közben jött oda két srác hozzám és a kolléganőmhöz, hogy épp mennek a Lehel Piacra, velük megyünk-e :DDD

2017. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert kövér vagyok. Nem létezem.
2017. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Annyira nem vagyok szép, így ritkán fordult elő, kb 2-3x. De akkor udvariasak voltak és normálisak, csak nekem volt párom, így elutasítottam az ismerkedést. Viszont mindig nagyon jól éreztem magam utána. :D
2017. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult már. Sőt nagyon gyakran előfordul. A hajamat imádják az emberek. A derekamig érő sötétbarna hullámos hajam van. A "tömege" az olyan, hogy a két kezemmel épp hogy átérem. Egyedül mosni nyilván nem tudom... ez most mellékes.. És már megszoktam hogy odajönnek hozzám, boltban, buszmegállóban, utcán, étteremben, hogy megfoghatják-e a hajam, annyira gyönyörű. És szinte mindenki utánam fordul, hogy megnézze. :D

Ez ismerkedés céljából is megy, mai napig is. De mivel egyetlen férfiért vagyok oda, így ez nálam nem opció.

2017. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Külsőre átlagosnak tartom magam, jobb napjaimon azért egészen dekoratív tudok lenni szerintem. Ennek ellenére meglehetősen ritkán szólítanak le férfiak ismerkedési szándékkal. Egyszer szólított le egy srác az utcán, plusz egyszer egy kocsmában a pultnál. Emellett néhányszor koncerten/buliban próbálkoztak, de ezeken kívül nem nagyon emlékszem...

Az az érdekes, hogy párkapcsolatok terén mégsem volt soha gondom, azokkal a férfiakkal, akik tényleg érdekeltek és tényleg akartam tőlük többet, kivételnél nélkül összejött a dolog.

2017. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előfordul kocsmában, vagy ilyesmi helyeken, de nem olyan gyakran.

Utcán meg közlekedési eszközön kifejezetten ijesztő szerintem.

A mostani barátomat egyébként fesztiválom ismertem meg, odajött hozzám és megkérdezte, ismerek-e jó dílert:DD

2017. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!