Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat érzelmekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat érzelmekkel?

Figyelt kérdés
1 ève van szexkapcsolatom egy harmincas sráccal mind a ketten szinglik vagyunk, viszont beleszerettem pàr hónapja ő ezt tudja is mèg sem hagy el! Az ő viselkedèse is màs, mint az elejèn újabban bókol pedig sosem szokott màs az együttlèt is èrzelmesebb honnan tudhatnàm meg, hogy ugyan ìgy èrez e ha nem a szavak embere? Mik a jelek?

2017. jan. 14. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi nem szerelmes,csak használ!! Fogd fel!!
2017. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bàrkit meg kaphat! Átlagon felüli sràcról beszèlünk! Akit szètszednek a nők! Èn nem voltam sosem neki az az egyszerű eset sőt... ennek ellenère kellek neki! De mièrt?
2017. jan. 14. 22:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztos jó neki veled a szex, azért. Attól még nem kell szerelmesnek lennie, hogy bókoljon neked.
2017. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Mert ingyen lyuk vagy neki
2017. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az elejèn tisztàztuk utálja a bókokat túl nyàlasnak tartja! Akkor mi törtènt vele?
2017. jan. 14. 22:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hülyeség, hogy bárkit megkaphat. Ezt csak te idealizálod bele, mert szerinted így van. Szerintem nem akarja elveszíteni a jó puncit, nyilván tetszik neki, ahogy kúrsz.
2017. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szexre nem olyan könnyű bárkit megkapni. Ő meg igényli a szexet. Itt vagy neki te, téged bármikor megkaphat. Lehet, hogy azért bókol, hogy jobban magába bolondítson, jobb legyen a szex.
2017. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Hű de nagyképű vagy, állszerény inkább :D és igen, idealizálsz elakarod hitetni velünk, hogy annyira jó a bak aki dug téged, hogy minden nő oda van érte, és nem is érted miért van veled? Hát azért basszus mert egy könnyen kapható INGYEN PI***A vagy. Ezért ba***meg :D annyira buta vagy :D lehet kedvel, vagy valami, de áh ezen besírok ;D jó tág lyukad lehet ;D hágy tuti nagyon tuti nem te leszel akinek megkéri a kezet ;D


19L


Bocs, hogy őszínte vagyok ;D

2017. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Szexre könnyen kapható voltál és kapható vagy, ennyi! Ingyen k...va ! Egy egészséges, normális Férfi úgy se fog, akarna tőled többet, de kétségtelen a jó szex fontos és hát nekem is volt egy félévig tartó alkalmi kapcsolatom, a lány szerelmes is lett belém, nagyon megkedveltem, de nem akartam neki fájdalmat okozni és nem tudtam viszonozni az érzéseit, csak eszközként tekintettem rá, sajnos éreztem, hogy nem ő lesz az akivel együtt tudnék lenni. Könnyűvérű csaj volt és ke***lni jó volt, nagyon jó, de inkább maradok a normális, erkölcsös, magasabb értékrenddel rendelkező nőknél akik nem olyanok mint te vagy az akkori dugó partnerem.


26F

2017. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

# 9


Te is egy ingyen farok voltál.

2017. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!