Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon működhet így egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Eddig, bevallom, mindig kifejezetten jóképű barátaim voltak. Rá is faragtam, a kapcsolat nem tartott soha sokáig. Mindig csúnyán át lettem verve. Magamat nem tartom csúnyának, de kiemelkedően szép se vagyok, valamivel átlagon felüli.

Nagy szakítás után, gondoltam lejjebb adok a szintből, találkoztam egy nem ronda, de nem is a nagyon jóképű fiúval. Első látásra megfogott kicsit, de nem nagyon. Eddig úgy tűnik rendes, kezdek hozzá ragaszkodni. 30 éves vagyok, nem szeretnék már túl sok sikertelen párkapcsolatot, szeretnék lassan családot stb. Működhet így egy kapcsolat, nem fogom később megbánni, hogy nem 100 százalékosan tetszik külsőre? Itt mindig azt lehet olvasni, hogy a nők adjanak esélyt az átlagos fiúknak is, én most megpróbálom.



2017. jan. 14. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
:D
2017. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert veled bajok vannak. Normális embert nem érdeklik annyira a külsőségek, mint téged.
2017. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Butaság azt gondolni, hogy csak azért mert valaki nem a te szinted külsőre (rondább nálad), akkor már rögtön normális is. :D Én nem adnám lejjebb az igényeimet, mert mi a jó abban, ha egy pasi csak azért nem csal meg pl, mert nem talál nálam jobbat?
2017. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez hülyeség, hogy nem érdeklik! Az ember be van arra programozva, hogy biológiailag a legjobb párt találja meg magának az utódnemzést tekintve, hiszen azt tekintjük egészségesnek.

Egyébként pedig a párválasztást és az igények alakulását jól kimutatják a szociológiai vizsgálatok.

2017. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem adok lejjebb a szintből, úgy érzem örökre egyedül maradok.
2017. jan. 14. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem kell, hogy 100%-osan tetsszen, mert nem a külsejébe fogsz beleszeretni. Ha szeretsz valakit, akkor nem zavarnak a hibái, megszokod és azzal együtt lesz tökéletes. Én tudom, mert adtam már lejjebb szintet egy olyan sráccal aki elsőre nem is tetszett és abszolút az esetem sem volt külsőre, de aztán megszerettem minden porcikáját, és igaz h szakítottunk, de most meg mindenkiben őt keresem külsőre. :D
2017. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az hozzáteszem, hogy nálam az arc és az összhang a fontos. Nem kell, hogy magas legyen, izmos vagy ilyesmi. Volt már jóképű alacsony, nagyon vékony és pocakos barátom is. Nála összhangra oké, de arcra nem tetszik 100 százalékosan.
2017. jan. 14. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Szeretem mikor a mai 30as nők sírnak, hogy egyedül vannak. Persze, mert hihetetlen felszinesek+óriási elvárásaik vannak+hatalmas arcuk+nem akarnak kötöttséget. Tisztelet a kivételeknek!!!

Ahol lakom, kis falu. 27-35 éves nő szinte nincs egy sem, mind Pesten vagy itt ott nagy városban él. Hazajönnek, körbenéznek, engem konkrétan lenéznek, mert 25 évesen van családom, férjem, gyerekem, nem mentem Pestre dolgozni bulizni stb...

2017. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lényegében pont azt az átlagot hozod, amiről itt sokan beszélnek és sokan tagadják. Egekbe vert elvárások, bunkó, de jól kinéző pasikért való rajongás.

Sajnos vagy nem sajnos, sehogy sem fogsz jól kijönni a dologból.

Ha összejössz ezzel az új sráccal, pár év múlva már nem fogod kívánni, megcsalod az eseteiddel és válás lesz a vége.

Ha nem jössz össze vele és az eddigi ideáljaid preferálod továbbra is, akkor meg szimplán nem fogsz komolyan kelleni egyiknek sem, mert simán találnak mást is.

Részemről, az őszinteséged azért díjazom! :D

2017. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!