Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hónapok óta együtt vagyok a párommal. Én külföldön dolgozom, ő Magyarországon. Nekem kint átlagfizetésem van (itt jónak lehet mondani), neki is jó fizetése van (Magyarországon). Van 2 autó. Nekem BMW, Neki Suzuki.

A szakítás gondolata fel sem merül köztünk, de tény, hogy nagyon nehéz találkoznunk. Nekem drága hetente megjárni Magyarországot.


Ő sem dolgozik hétvégente, Én se.

Ő Pesten lakik.


A párom szeretné, ha haza költöznék, de ez nekem nem tetszik, hogy feladjam a kinti kényelmes életemet. Igazából csak a kocsi az akadálya, mert imádom, de mire én Pesten munkát találok, amiből a BMW-t fenn tudom tartani, nem lesz egyszerű. Ő már mondta, hogy ha haza költözök, akkor ő el tud tartani amíg elhelyezkedem. Igen ám, de a kocsim fenntartása drága lenne. Első autóm, nem került sokba, jó vétel volt. Sosem hagyott cserben.


Eddig úgy oldottuk meg a találkozásokat, hogy minden héten váltottunk. Egyik héten én jöttem, másik héten Ő jött. De látom rajta, és érzem magamon is, hogy fáradunk.


Nem is a haza költözés aggasztana, ha megtenném, a párom szeretné, hanem a kocsi fenntartási költsége.


Eladni a kocsit nem akarom, a párom is tudja, nem is kényszerít rá...


Ti feladnátok a kinti biztos állást a bizonytalanért?

Mondjuk olyan a munkám, ha akarom, otthonról is tudom végezni, csak net kell... Érdemes megpróbálni egyezkedni a főnökömmel, hogy többet jöhessek haza és itthonról dolgozzam?


2017. jan. 15. 22:38
 1/8 RRR ***** válasza:
100%

nézd,ha a kocsi kérdése felmerül egy kapcsolatban,akkor talán át kellene gondolni,hogy ez mennyire komoly


hisz azt írod,hogy a bárhonnan tudnád végezni a munkád,,


és

azt is,ha együtt lesztek folyamatosan,nem mentek-e egymás agyára

2017. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked a kocsi fontosabb mint a párod??? Ez nem jó alap...
2017. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ti feladnátok a kinti biztos állást a bizonytalanért?"

Nem, először jelentkeznék más állásra, és ha felvennének, akkor mondanék fel a jelenleginél.


"Mondjuk olyan a munkám, ha akarom, otthonról is tudom végezni, csak net kell... Érdemes megpróbálni egyezkedni a főnökömmel, hogy többet jöhessek haza és itthonról dolgozzam?"

Ezt nem értem, hogy miért nem lehet megcsinálni, nekem elég adottnak tűnik, hogy ez a legkézenfekvőbb megoldás.

2017. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Deflohelp ***** válasza:

Azért is lenne célszerű itthonról dolgozni egy ideig, mert

ha mégse válna be a szorosabb együttlét, akkor legalább

megmaradna az eredeti állás.

2017. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen bizonytalan parkapcsolatert, ahol egy targy irant tobb szeretet van bennem, mint a parom irant, semmikepp nem adnam fel az allasom.
2017. jan. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha a párod alárendeled kocsidnak, akkor ennek nem sok jövője lesz

ilyeneknek kocsitól független is azt mondanám, hogy hagyják egymást, keressenek maguknak való párt ott ahol laknak

2017. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De szánalmas vagy kérdező. Jobb ,ha egy ilyen kinnt marad,mint te,a párod is jobban jár és talál majd olyat aki szereti is...

Neked a kocsi fontosabb,mint a pasid,szánalom!! Maradj csak kint ,jobban járunk mindannyian!!

2017. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kocsi természetesen nem fontosabb, de eladni lehetetlen, mert bizonyos okok miatt nem tudok tömegközlekedni, és gyalogolni se hosszú távon, ezért mondhatjuk, hogy létfontosságú az autó.


A kocsikon veszekszünk. A BMW klasszisokkal jobb a Suzukinál, de a párom is Én is makacsak vagyunk, egyik se akarja eladni a saját autóját.


Épp ezért nem járok vonattal haza, se repülővel, se busszal, se máshogy, ami olcsóbb lenne.


Inkább jó pár száz eurót kiadok a benzinre, hogy kocsival jöhessek.

2017. jan. 17. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!