Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Műszaki területen dolgozom, ott főként férfiak vesznek körbe, szóval a munkahely kizárva. A baráti társaságomban nincs mindenkinek párja, de akiknek van, ott a lányoknak nem sok szabad barátnőjük van, de ők sem az esteim. Netes társkeresők és társai nálam kizárva. Ettől kezdve marad a szórakozóhely, viszont a nők általában nem szeretnek ilyen helyeken ismerkedni, az a tapasztalatom. Pedig jó adottságokkal rendelkezem, adok a külsőmre és rendszeresen sportolok. Ezenkívül az sem rossz pont hogy az átlagnál jobbanfizető állásom van (persze az anyagiakat nem szoktam felhozni). 28/F

2017. jan. 15. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt pl
2017. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kultúrházba vagy a vegyesbótba
2017. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt, de tényleg 😃


Amúgy bárhol... hát fejleszteni kell a beszélőkét, nincs mese :)

Első benyomás c. Könyv segíthet abban, hogy ne szalaszd el a lehetőségeidet

2017. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet szórakozóhelyen ismerkedni, nekem nőként sincs ezzel bajom (a barátnőmnek sem). Csak az más kérdés, hogy mennyire tartós kapcsolat jön össze.

31/N

2017. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Például sportolás közben is, tehát bárhol. De én azt gondolom az ilyen pasiknak mindegy mert nem elég tökösek ahhoz, hogy bárhol ismerkedjenek.
2017. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 A tököm megvan hozzá, hidd el. De nem minden nő vevő arra ha például leszólítják az utcán...
2017. jan. 17. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

"Ezenkívül az sem rossz pont hogy az átlagnál jobbanfizető állásom van (persze az anyagiakat nem szoktam felhozni)."


Ha csaj lennék, akkor itt ment volna el tőled a kedvem. Az ilyen burkolt gazdag vagyok, de nem akarom ám megemlíteni dolog az én szememben rosszabb, mint aki nyíltan csinálja.

Ja, én meg a világ legnagyobb péniszével rendelkezem, de nem akarom ám felhozni csajok. :D

2017. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De sok nőnek viszont igen, rizikó nélkül nincs siker.
2017. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Pedig nem kell felhozni, rákérdeznek a lányok, és csillan a szemük, mikor fejben fizetési sávot rendelnek a szakmádhoz.

2017. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 llorTllorT ***** válasza:
menekült lágerbe.ott biztos.
2017. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!