Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakított velem és teljesen összetörtem, annyira hiányzik és szeretem. Könyörögtem neki hogy adjunk egy utolsó esélyt a dolognak és én mindent megteszek de elhagyott.. azt mondta szeret és tudja, hogy meg fogja bánni, de neki nem kell ez. Nekem kell ő, nem akarom elveszíteni, de nem adott lehetőséget..

2017. jan. 15. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig akkor nem szeret.
2017. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először is miért szakítottatok?
2017. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Átmenjek megvigasztalni?
2017. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sok feszültség volt közöttünk, nem úgy viselkedtünk egymással, ahogy kellett volna.. és ő besokallt. Azt mondta ez nem fog menni hosszú távon..

Pedig én tudom hogy mehetne.. de már nem akarja.

2017. jan. 15. 23:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Párkapcsolathoz -mint ahogy a nevében is bent van- két ember kell. Jelenleg te egyedül maradtál... egyedül pedig nem lehet párkapcsolatban lenni. Nem kényszerítheted! Lépj tovább! :)
2017. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátod se egy nagy férfi ha egyből elfut a problémák elől. Ha probléma áll fenn akkor azt meg kell oldani, nem pedig menekülni tőle. Ezért megy tönkre sok kapcsolat sajnos mert ahelyett, hogy megbeszélné a pár a gondjaikat inkább szakítanak és akkor ez meg van oldva.
2017. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Könyörögtem"


Ezekben a nőkben semmi tartás...

2017. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tiszta szívemből szeretem, nem hagyhattam csak úgy elmenni.. nem akartam..
2017. jan. 15. 23:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj, a hülye kifogások.

Nekem is mondta exem, hogy 'szeretlek, de meg kell ezt lépnem.'

Hátjó. :"D

Lépj túl rajta, ez csak buta kifogás, semmi több

2017. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A következő pároddal ne legyél elviselhetetlen, hanem legyen jó a természeted. És akkor őt nem veszíted majd el. Esetleg vesd fel a jelenlegi párodnak, hogy tudsz jobban is viselkedni, nem olyan pörölősen, kelekótyán.

De amúgy állítom hogy ez a szakítás a te hibád, mivel halmozódó konfliktusok miatti szakítás az mindig jó előre megérezhető. Tudnod kellett volna, hogy gyenge lábakon áll a kapcsolat, és ha annyira szereted, megjavítani.

2017. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!