Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erre mit mondhatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 24éves és 6éve van együtt a barátjával.Azért sír nekem mert elege van abból ,hogy a barátjával ha elmennek pl buliba akkor a barátja tök bunkó vele egész este az őltözködêse miatt..Barátnőm szeret csinosan őltözni miniruhába szokott álltalába menni de szerintem abba nincs semmi gáz mert nincs kint a feneke és a dekoltázsa se annyira mély.Igazábol nem csinál semmi rosszat mégis a pasi a fiú haverjai előtt és előttem is kiabál vele ,hogy hogy néz ki és egész este bunkózik barátnőmmel.Ha pl barátnőmhöz oda megy valaki ,hogy csinos vagy stb akkor barátnőm mondja ,hogy ne haragudj de van barátom erre a pasija minden K- nak lehorgya barátnőmet mert minek válasszol egyáltalán a pasiknak.Most tényleg az őltözködése miatt ekkora bűnk követ el a barátja szemébe? Azt mondta ,hogy szakítani akar vele nem érdekli ,hogy 6éve vanna együtt.Én nem akarom lebeszélni de rábeszélni sem.Szerintem igaza van de mit mondjak neki ilyen esetbe???
2017. jan. 20. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha 24 éves, akkor beszéljék meg ők egymással a problémáikat, felnőtt emberek módjára.
2017. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálta már megbeszélni vele de a barátját nem változik
2017. jan. 20. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy minek vesz direkt ilyet, ha tudja, hogy utána ez lesz?


Élvezi, hogy szenved. Azért is vannak együtt 6 éve, mindezek után.


Nem fog szakítani úgyse, csak most te vagy a kiválasztott, akinek panaszkodik és játssza a mártírt.

2017. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam a bántalmazó kapcsolat ismérveit. Ez az.
2017. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!