Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy srac nem jelol be facebookon, pedig ugy tudom, tetszem neki?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a facebook a legfontosabb, csak erdekes, mert kb. az osszes munkatarsunkat bejelolte rajtam kivul, olyanokat is, akikkel alig beszelt. Fel tolem vagy mas lehet a gond?
2017. jan. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelöld be te!
2017. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért van az, ha bejelölöm facebookon, nem jelöl vissza?
2017. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gy-gy-gy-gyáva
2017. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejelöl valakit az a baaaj, de ha mindenkit csak engem nem az a baaaaj
2017. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-essel értek egyet. Majdnem minden nap megy itt a sírás a csajok részéről, hogy ne jelölgessük be őket, csak mert tetszenek. Meg arról, hogy a facebook nem társkereső.

Te, most épp beleestél abba abba a csapdába, amikor olyannak láthatod a világot, amilyennek a gyk-s álszentek előadják.

2017. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ElekTamás88 ***** válasza:
Ha neked is tetszik, akkor jelöld be :)
2017. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ti beszéltetek e már egyáltalán?
2017. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én általában azt nem jelölöm be elsőkörben,aki tetszik nekem. Akitől meg nem akarok senkit,azt lehetséges,hogy bejelölöm. De az is lehet elfelejtettem. Sosem lehet tudni. Nem vagyunk az agyába.
2017. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!