Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdeni egy exel?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan, aki újrakezdte már egy volt barátjával/barátnőjével, leírhatná a tapasztalatait. Működött-e vagy újra vége lett, jó döntés volt vagy nem, és esetleg hogy volt-e az elválás és az újrakezdés között más kapcsolat. Van olyan hogy az "igazi" egy ex? Vagy ha ő lett volna az, nem lett volna vége?

2017. jan. 20. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Tudok olyanokat akiknek másodjára működött a dolog.Az hogy két ember szereti egymást nem elég(szerintem),sokszor utólag jövünk rá mit veszitettűnk.
2017. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ritka az amikor működik, egy ilyen próbálkozásom volt, másodjára sem ment, ugyanazok a dolgok jöttek elő mint régen, plusz már nem is tudtam ugyanúgy tekinteni rá. Ismeretségi körömben is sok exes újrakezdés volt, egyikből sem lett végül semmi, mindnek vége lett pár hónap alatt újra. Sok múlik a szakítás okain, a 2 fél hozzáállásán. Általában sokan csak azért kezdik újra, mert nincs más, aztán legyen valaki alapon akkor visszanyúlnak az exhez és annyi, mert balfékek újat keresni, vagy még érzelmek kötik őket az exhez és tovább nyűglődnek, vergődnek, de lényegében nem változik semmi.

Tudok olyat is aki olyan hülye, hogy már 10Xre kezdik újra, többször szakítottak már, hónapokra is, meg az egyiknek volt más is közbe mégis állandóan újra összejönnek, pedig a "kapcsolatuk" egy rakat kaki, persze 10-re se működik, ilyen se veled-se nélküled viszonyban vergődnek, mindkettőnek van lelki defektje ez látható is rajtuk.

Én max az olyan újrakezdésnek látom értelmét, amikor a felek esetleg több év kihagyás után találnak újra egymásra, akkor abban nincs erőltetés. Annyi idő alatt érik, fejlődik, tapasztalatot gyűjt az ember és sikerülhet jobban. Pár hetes, hónapos durcázások, különlét után senki nem változik meg.

29F

2017. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi másfél évig voltunk külön, volt közbe más kapcsolatom is, mégsem tudtam kiheverni az előzőt. De nem szeretnék belefutni újra úgy hogy mégegyszer csalódjak.
2017. jan. 21. 08:22
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:

Te tudod, hogy miért mentetek szét és van-e esély. Amúgy meg addig amíg nem vagy túl az előzőn és nem zárod le magadban addig kár újat keresni, mert úgy sem fog működni, ezt a hibát te is elkövetted a múltban.

Mint fentebb írtam én egy exxel tettem csak rövid próbát újra, senki mással, de többé nem is fogok, nincs értelme. Én azt vallom, hogy ami eljut oda, hogy nem működik az utána se nagyon fog, én inkább keresgélek tovább míg meg nem találom azt akivel tényleg működni fog, nem a múltba tekintgetek vissza.

2017. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha évek múltán se megy a továbblépés?
2017. jan. 21. 11:45
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Akkor ott komoly lelki problémák vannak a háttérben, ilyen esetben pszichológust javaslok, mert nem normális ha valaki nem tud továbblépni ennyi idő alatt. Ennyi idő még egy közeli hozzátartozó halálának feldolgozásához is elég kell legyen, nemhogy egy szakításhoz.

Azért kíváncsi lennék milyen kapcsolat volt ez, meddig tartott és miért lett vége, hogy ennyire nem tudsz ezen túllépni?

2017. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!