Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan csak velem történnek mindig ilyenek? (mivan? )

Figyelt kérdés

Próbálok tömören fogalmazni és érthetően mert ez nekem nem mindig sikerül.


Szóval 19 éves vagyok fiú/"férfi". Ma történt egy esemény és az sarkallt a kérdés kiírására de már egyébként nem ez az első ilyen eset. Nekem ha valaki azt mondja érzelmek mindig egy kavargó f0stenger jut eszembe, mert hogy én nem értem az embereket az biztos.


Először is ami ma történt: Ismerkedek egy lánnyal aki nagyon tetszik nekem, őt akarom. Van neki egy fiú barátja akinek amúgy van is barátnője ők tényleg csak barátok. Úgy akartam a lány közelébe férkőzni, hogy ezzel a sráccal lespanolok aztán majd jó véleményt mond rólam a csajnak akivel majd jól összejövök. Hát hibátlan terv nem? Ennél a srácnál voltam ma de már sokszor voltam náluk én meg így a haveri kör is. Most csak én voltam. Minden olyan volt mint máskor amíg nem egyszer a srác szerelmet vallott nekem... Hagyok időt... Nekem!! Aztán én csak néztem kb tátott szájjal, hogy mi a *** ******* van? Erre megcsókolt. Persze nem viszonoztam a kedves gesztust, mondtam neki, hogy bocsi de én nem viszonzom ezt de ne parázz nem mondom el senkinek, hogy meleg vagy. Erre: MICSODA??? ÉN NEM VAGYOK MELEG TE **** *** na értitek. Hát persze hogy nem meleg :D Most "jóba" vagyunk mondtam neki hogy ne parázzon nem mondom el senkinek (csak kiírom gyakorira :DD). És jött az ismerős mondat, hogy de nekem olyan szexuális kisugárzásom van és "úgy" néztem rá.


Ezt én már annyiszor hallottam. Ő a harmadik hetero férfi aki rám mászik. De még mielőtt cukorborsónak hívnátok vagy, hogy én biztos olyan bßzisan nézek ki elmondom nektek, hogy mászott már rám a legrégebbi és legjobb barátom barátnője, a hugom barátjának az anyja, az unokatestvérem (aki amúgy jó csaj dehát) pár tanárnéni is próbálkozott már, de olyan nők is akiktől egyszerűen nem várná az ember! Például még gimibe egy olyan csaj akinek akkora arca volt, hogy be se fért az épületbe aki éveken át engem szidott veszekedtünk, lenézett engem és mit ad isten egyszer egy péntek este leült mellém beszélgetni és amúgy össze is jöttünk utána, Ő lett az első barátnőm. De tudnék még mesélni ilyeneket. És ugye mindig mikor beszélgetek haverokkal ismerősökkel, hogy na story time akkor senki nem mesél ilyesmit. Egyszer egy lánnyal beszélgettem akire ráhajtott az apósa és ennyi. Engem mindig megtalálnak, folyton olyanok leginkább akik nekem egyszerűen nem jönnek be (például más hímek, 195 centis kézis csaj stb)


De aki rendszeresen ilyen hülye helyzetekbe keveredik olyanról még nem hallottam. Remélem nem csak velem van a baj, nem nézek ki melegnek se valami adonisz szex istennek annyi hogy szép arcom van helyes vagyok ezt mindig mondták meg szép szemem van és kreol bőröm ennyi. Ja és alacsony vagyok csak 170 centi. Persze ez engem nem zavar de elvileg sok lánynál szempont hát ezt sem vettem észre. De természetesen aki nekem tetszik azzal az istenért nem volt még soha könnyű dolgom vagy össze se jött. De ezzel más is így van azt tudom. De azért másokkal is történnek ilyen esetek nem? Nemtudom a "haveromhoz" hogy viszonyuljak most mert érzem ,hogy még haragszik rám, remélem nem akar szemétkedni és besározni a lány előtt akiért oda vagyok :(


2017. jan. 21. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem csak veled történnek ilyenek. Nem, nem cak neked vonzó a szexuális kisugárzásod. Nem, nem csak te vagy jóképű. Nem, velem ilyen nem fordul elő.
2017. jan. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ok elolvastuk a saját magad fenyezését, és hogy te olyan sukár csávó vagy hogy a gimi legjobb csaja, hugod barátnője, milf anyukák de meg a pasik is rád mozdulnak...

Mi itt a kerdésed amúgymeg?

2017. jan. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtortent mar,h no letemre rammozdultak sorra a bnoim. Nem ismerik egymast. Pasival tudok elkepzelni kapcsolatot. A pasi barataim meg megertik,h csak baratsag van. Ugy ahogy.


Nekem most nagyon frldobtad a hangulatom! Koszonom!


Nehany gondolat: Ezek utan ugy gondolom,h a pasi baratja feltekeny lesz a celpontodra. Nem tehetsz rola,Te jol kitalaltad,csak nem gondoltal ra,h mi van,ha buza a srac... Erre en se gondoltam volna. Nem lehetne,h az elso nehany talit a csajjsl titkoljatok a legjobb baratja elol? De nem mondhatod el a csajnak ezt a sztorit,gaz meg azt hidzi esetleg,h kitalaltad. Mert a bsratjs tuti letagadna.


Kepet tehetnel fel ide!

Nagyon jo a sztori!

N

2017. jan. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
küldj képet, én megmondom őszintén ha homoszexuális kisugárzásod van :D 20/L
2017. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem történtek hasonlók, amíg kis szerencsétlen lány voltam. Az az igazi halkszavú szégyenlős, aki ki sem meri mondani, hogy szex. Férfiak, nők, mindenki megtalált. Vadidegenek, ismerősök. Ha mindenki látja, hogy veled meg lehet tenni, bepróbálkoznak. Gondolom a termeted és a jellemed is ilyen kis bénácska, mint nekem volt, a megjelenésed pedig jó adottságokkal rendelkezel, de nem használod ki. Mióta több önbizalmam van, elegánsabban öltözök, megváltozott a járásom, a mozdulataim, a kisugárzásom, azóta máshogy viselkednek velem az emberek. Még nem az igazi, de már alakul.


Ha nő vagy egyébként annyival rosszabb, hogy tömegközlekedésen téged talál meg az összes perverz fogdosó dörgölőző pasi. Nem is gondolnád, de hetente 2hetente megtörténik és nem egy ilyen fogdosós van. Akkoriban szólni sem mertem csak oddébbhúzódtam és gyorsan leszálltam.


Látják, hogy gyakran lesütöd a szemed, a földet nézed, esetleg behúzódsz a sarokba. Ha egy kicsit jobban nézel ki, mint az átlag, már rádizgulnak.


Gondolnád, hogy a koromból fakadt, de nem. 21 évesen sikerült felnőnöm, mert elegem lett, hogy úgy érzik bárhogy viselkedhetnek velem. Egy hét alatt vettem egy adag új ruhát meg szedtem bátorságot. Azóta nem történt ilyen, pedig korábban sorozatos volt.


Még meg tudod figyelni, hogy az eladók sziával köszönnek e, vagy jónapottal. A személyimet még mindig elkérik, pedig már 26 vagyok, de jónapottal köszönnek.


Húzd ki magad, nézz sokat felfelé, öltözz úgy, hogy tekintélytparancsolónak látszódj, és hát.. tudd, hogy többet érsz annál, minthogy ezeket megtehessék veled.


Amúgy a srácnak biszexet kellett volna mondanod, azt legalább nem tudta volna tagadni.

2017. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!