Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőr és anyajegyMiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőr és anyajegyMiért nem gyantáztattok és szedetitek le?

Figyelt kérdés

Semmi bajom az arcon lévő szőrrel, esetleg a mellkason, hason, hónaljon is belefér.


Na de a háton és/vagy a vállon?


Egyáltalán van olyan nő, akinek bejön a teljes testet elfedő szőr?


Kétszer futottam bele eddig, rendkívül visszataszító volt(szexnél derült ki, a végére mikor leizzadtunk már kedvem sem volt átölelni a srácot)


A másik pedig a kiálló szemölcsök és szőrös anyajegyek leszedetése.


Amikor a srác vállán egy félcentis kiálló lencseszemölcsöt próbálok kikerülni..


Középosztálytól felfelé találkoztam ezekkel, de a buszon is látni néha 40ezer ftos cipőre telik, ápolt a fogsoruk, nem koszos a körmük, de ezekre még sem figyelnek.


Akinek szőrös vagy kiálló anyajegye van, vagy hátul is szőrös, azokat nem zavarja?


2017. jan. 21. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

van 3 anyajegyem fej táhékon, nyak meg arc, az arcon levő halványabb, eddig senki se szólt rá semmit, sőt volt már, nem néz ki igénytelenül, szerintem nem is hányinger gerjesztő, nem szőrösek, így is tetszem magamnak teljes mértékben, szóval ezért nem is gondoltam még rá, hogy leszedetem.

F

2017. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jelek szerint nem :D
2017. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Csak is azért,hogy a csak a külsőségekre adó, fennhéjázó műcicáknak szemet szúrjon ;)
2017. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Lehet hogy ez csak téged zavar. Nekem is volt már szőrös vállú pasim, és hát örültem hogy nem egy "meztelen csiga" mint ma oly sokan (ami ha természetes az nem baj)

Szemölcsös is volt, na és? Nem fogok ilyen apróság miatt elküldeni egy olyan embert akit szeretek.

Ha magától leszedeti, mert zavarja, akkor ok, de elvárni nem várnám. Ugyanúgy mint a fanszőrzetet, ha ez minden vágya borotválja, de ha dzsungel van az se zavar.

N

2017. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem a szőr nem zavar, de az anyajegye, szemölcsök igen, mert az magamon is zavarna.
2017. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"azokat nem zavarja?"


Láthatóan nem. Más embereknek mások a preferenciáik az életben, mint neked. Fogadd el.

2017. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Párom mondjuk alig szőrös (csak így lábon-ágyékon kb), így arról nem tudok nyilatkozni, de speciel neki a mellkasa, oldala, válla, háta tele van anyajegyekkel, és bizony van olyan, amelyik szemölcsösen kiáll (némelyik még szőröcskés is!!!), mert gyerekként belekapott játék közben vagy hasonló.

Tudod, ezeknek 90%ára azt mondja a doki is, hogy amíg nincs vele gond, addig ne bizgerálja, ne akarja csak azért leszedetni, mert csúnya, mert sokkal könnyebben rákosodhatna el a bőre... Így, ha figyel a napozásra és arra, hogy nincs-e gond valamelyikkel, sokkal egészségesebb.

És nem értem, miért kell neked kikerülgetni őket, nem valami pattanásról van szó, amelyik gennyet ereszt, én simán nyomok az anyajegyekre is csókot, az égnek álló szőrszál meg külön vicces, mikor másfelé nő, mint a többi. :) Az egyetlen "hátrány" ami ér emiatt engem, hogyha belemélyesztem a körmöm a hátába szeretkezés közben, akkor vigyázni kell, nehogy beleakadjak valamelyik pöttyöcskébe, de sose éreztem magam emiatt korlátozva, szerintem az alap, hogy figyelünk arra, hogy ne okozzunk fájdalmat a másiknak...


Egyébként a szőröshátú pasikkal nekem az a tapasztalatom, hogy nagytöbbségben őket is zavarja a dolog, de sokkal gázabb lenne a prémnél az, hogy folyton leszedetik, és akkor begyullad a szőrtüsző, vörös, borostás, stb.

Mondjuk én nem szeretem az ilyen medve típusú pasikat, de ha választani kell, akkor még mindig inkább ez, mint egy csupaszcsiga. Azért na, egy férfi legyen szőrösebb nálam, ennyit elvárok.

2017. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na akkor csak, hogy legyen egy ellen vélemény az előzőnél szemben: nekem például nem jon be ha egy pasi szoros, mar az arcon levő szőrzet is ugy ahogy 'taszit', főleg hogy mostanában divat lett a fiúknál a szakáll, nekem egyáltalán nem tetszik. De ettől mondjuk nem zaron ki a szoros arcú pasikat, ugyanúgy megnezem oket, ha szimpatikus lenne valaki ugyanúgy kezdemenyeznek stb. Plusz ha mondjuk a pároknak szoros lenne a háta akkor elfogadnám, de ennek ellenére en személy szerint nem vagyok szőr párti.
2017. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a hátán van szőrös anyajegy, akkor valószínűleg nem is tud róla! Meg amúgy is az ember a saját hátát nem látja, úgyhogy nem hiszem, hogy őt magát zavarná ott a szőr, tehát minek szedetné le? :D
2017. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyajegy, szemölcs nem zavar, de a szőr kiborít. Magamon is, bárhol látom, érzek egy ilyen öklendezés-kezdetet a torkomban.
2017. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!