Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Picit haldoklom belülről. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit haldoklom belülről. Mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. A történetünk még régen kezdődött, talán 15 éves korunkban. Egy fiú a nyarat, téli vakációt, húsvéti vakációt stb. mindig a mi városunkban töltötte a nagyszüleinél.Így is merkedtem meg M.-el. Nagyon jó barátság alakult ki közöttünk, a vakációkon kìvül is tarttuk a kapcsolatot egymással. Amikor megismerkedtünk nekem már barátom volt, az első barátom, akivel négy évet voltunk együtt. M. Is szerelmes volt egy lányba akkoriban, de a lányt nem érdekelte. Mindig támaszt jelentettünk egymásnak. Aztán négy év után véget ért a kapcsolatom és az egyetlen dolog amire vágytam, hogy egyedül lehessek. Ő ekkor mondta el, hogy belémszeretett. Beszélgettünk erről és elmondtam, hogy nekem most időre van szükségem, egyedül. Utána egy évig nem beszéltünk. Ez az egy èv felènél szerelmes lettem egy fiúba, akivel egy fèl évig voltam együtt. Azóta vagyis mostmár lassan két éve egyedül vagyok. Nem éreztem senkivel igazán jól magam, ezért nem is kezdtem kapcsolatot senkivel.

Idén karácsony előtt összefutottam M.-el. Több mint egy órát beszélgettünk, érdekes érzések törtek felszínre bennem. Aztán elmesélte, hogy barátnője van.Ez hidegzuhanyként érintett akkor, de nem vette észre. Megkértem meséljen róla.Félre ne értsétek, örültem, hogy boldog, most is örülök, ő az a személy aki igazan megérdemli a boldogságot, de valahol én meghaltam belülről. Aztán találkoztunk még egyszer egy nagy társaságban, ahol eldöntöttem, hogy beszélek arról mit élek át. De elég vacakul sikerült, máig sem tudom, hogy mit értelmezett belőle:)) Azóta vele álmodok, és nem telik el úgý nap, hogy ne hibáztatnám magam amiért elengedtem még régen.

Nem leszek önző, mert nem ezt érdempi, csendben maradok, nincs jogom tönkretenni a boldogságát és nem is szeretném. Viszont fogalmam sincs mit kezdjek az utána maradt érzéssel. Ez valami olyan amit nem beszélhetek meg vele. Ez valami olyan amit még sosem éreztem és ami hatalmasabb mindennél amit valaha éreztem.

Valaki jár/járt hasonló cipőben? Hogy éltétek túl?



2017. jan. 21. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A történet teljesen más, de én sem vagyok a régi. De valószínűleg ez normális és már nem is lehetek. Innen kell tovább valahogy. Fogalmam sincs hogy. Az életnek kell megoldania.
2017. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul kell venned, hogy senki nem fog az örökkévalóságig várni rád, hogy majd neked mikor lesz "megfelelő" az alkalom. Akkor nem léptél időben, most már kár siratnod a múltat. Ő tovább lépett, tedd azt te is. Ezzel kell együtt élned, máskor pedig talán okosabb leszel, és nem rázod le egyből azt, akihez te is vonzódsz.
2017. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsónak még csak annyit, hogy nem azért érzem magam hibásnak, hogy amikor elmondta nem kezdtem párkapcsolatot vele. Ha akkor így történt volna se lett volna egészséges kapcsolatunk. Időre volt szükségem négy èv kapcsolat után, hogy elrendezzek biznyos dolgokat magamban és ezt szerintem teljesen érthető. Csak azt bánom, hogy utána nem kerestem fel. Nem fejeztem ki kellően magam, ne haragudj
2017. jan. 21. 11:11
 4/7 Krukutyán Levente ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miután megkaptad az "idődet" miért nem léptél kapcsolatba ezzel a sráccal? Miért egy másikkal kellet összeállni, amikor tudtad, hogy van, aki szeret és adhatnál neki esélyt?


Jegyezd meg ezt az érzést amit most érzel. Emlékezz erre, amikor egy szerelmet pazarolnál el megint az életedbe. Tanulj a hibádból. Ez az érzés meg úgyis elmúlik idővel.

2017. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Már bocs, de az időre való hivatkozás szerintem hazugság. Hiszen ha fél év után szerelmes lettél egy másik srácba, akkor őt valószínűleg nem előtte egy héttel ismerted meg, tehát azzal a másik sráccal való ismerkedés bőven belefért neked abba a fél évbe, rá nyitott voltál, míg M-nek azt mondtad, hogy nem állsz készen semmire. M-et állítólag azért küldted el, mert még idő kellett neked, miközben egy másik srác már be tudott lépni az életedbe.
2017. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már annak is örülnék, hogy a kérdésben szereplő fiú egyáltalán szóba áll velem ezek után. Biztosan rosszul esett neki, hogy egy év után megtudta, hogy "igaz, hogy téged elzavartalak, mert állítólag egyedül akartam maradni, de egy másik fiú meg csak úgy belépett az életembe, és csodák csodájára rá azonnal jutott időm és érdeklődésem, és már nem akartam egyedül maradni". Ha velem ilyet tenne egy nő, megmondanám neki a magamét, és azonnal hatállyal megszüntetnék vele minden érintkezést.
2017. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De elég vacakul sikerült, máig sem tudom, hogy mit értelmezett belőle:))" nyugi mindent értett belőle.

Viszont nem fogja eldobni a mostani kapcsolatát, azért mert te most úgy érzed hogy itt az idő vele egy kapcsolatra.

Rossz az időzítés. Nem egyedi eset.

Majd kihevered, majd jön más, ennyi a történet.

2017. jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!