Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiatal férfiak, akik úgy keresnek kapcsolatot, hogy később családban gondolkodnak majd, illetve nem úgy veszik, hogy a gyereknevelés, a gyerekekkel való foglalkozás a nő dolga, hanem ugyanolyan mértékben kivennék belőle a részüket?

Figyelt kérdés
Leginkább a második fele érdekelne, mert a (jövendőbeli) foglalkozásom valószínűleg csak így lesz összeegyeztethető a családdal.
2017. jan. 21. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Az anyjuktól is meg lehet kérdezni.
2017. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének? Vannak, rengetegen.
2017. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én családban gondolkodom, elég családcentrikus vagyok, szeretem a kicsiket, és szeretnék is majd 2-3 gyereket, meg persze egy szerető feleséget.

A második mondat relatív. Az első időszakban, szülés után szeretném ha a jövendőbelim otthon lenne, nem mondom azt, hogy 3 évig, de legalább másfél évig jó lenne. Természetesen én is kivenném a gyereknevelésből a részemet, csak én mellette dolgoznék is. Amint otthon vagyok természetesen minden közös, pelenkázás, etetés, fürdetés, éjjel felkelés, minden. Aztán ha a feleségem is visszamegy dolgozni, akkor meg pláne minden közös. Lehet sokaknak ellenszenves, ha azt mondom, hogy az anya egy-másfél évig legyen otthon, de ez az én véleményem, nem kell velem egyetérteni, de ettől így gondolom. 24/F

2017. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb része igen, de nem itt a gyk-án. Szóval nem releváns, amit ide írnak.
2017. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve még nem írtak, de majd ideér az erre szakosodott szekció is :D
2017. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak sokan, legfeljebb nem itt. Részemről annyi, hogy a klasszikus családmodell nem vonz, én nem szeretnék gyereket, így a kérdés második fele elméleti síkúvá válik (egyébként nem gondolnám, hogy a gyereknevelés az alap fizikai dolgokon - szoptatás - kivül csak a nő dolga lenne, ha már van apja, akkor vegye ki ő is a részét). Ha a család alatt viszont lehet azt érteni, hogy legyen egy tartós barátnőm-élettársam, akkor viszont igen, egy ilyen családot szeretnék, ha nem is most, de 6-7 év múlva.

22/F

2017. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, de még nem most, majd egy 7-8 év múlva.

29F

2017. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!