Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oldalon olvasottak alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oldalon olvasottak alapján az a nő, akire nem tapadnak a férfiak, valószínűleg selejt. Tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfi írja itt, hogy a környezetükben még a legcsúnyább nőnek is úgy kell levakarnia magáról a férfiakat, tehát lehetetlen, hogy egy nőt ne környékezzen meg senki. Nekik van igazuk? Tényleg nagy probléma van azzal, aki iránt nem érdeklődik senki, ne is nagyon reménykedjen?
2017. jan. 21. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy. Én rengeteg nőt ismerek, aki egyedül van.
2017. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Persze van olyan nő, aki nem "selejt", és egyedül van, de az azért, mert egyik hódolója sem elég jó neki.
2017. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan már. Minden álszerénység nélkül állíthatom, hogy a férfiak elég nagy százalékban kifejezetten örülnének nekem akár rövid, akár hosszú távú kapcsolatra, de minthogy nem keresem a lehetőségeket ismerkedésre, nem vagyok fenn társkeresőn, nem mozdulok ki itthonról, nem járok el nagyon sehova, így mégis, hogyan tapadjon rám bárki is? Szóval nem kell aggódnod, csak azért, mert nem tapadnak rád tucatjával a jelentkezők, még nem leszel selejt.
2017. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Baromság az egész, voltak már erről kérdések bőven.
2017. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lazy Lover ***** válasza:
19%
így van az én ismerőseim körében még a legrondább csajnak is van pasija ellentétben a ronda haverjaimnak nincs csajuk. nem azt mondom hogy selejt ha nem nincs rendben nála valami
2017. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
#3 de azért ezt a rovatot bújod :D
2017. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért "bantod" a #3-t. Szerintem cukipofa.
2017. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok: tilos jó parti lányoknak párkeresési cél nélkül az oldalon lennie? :) Egyébként segítő szándékkal vagyok jelen, a kis lelkemnek jót tesz, hogy idegen emberekkel megoszthatom az esetlegesen hasznos véleményem, ami talán ha az életüket nem is változtatja meg, de a hangulatukon talán segít. Elképzelhetetlen? :D
2017. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Mondom, hogy cuki!
2017. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#8: hát, nem akarsz ismerkedni, de a felnőtt párkapcsolatokban vagy nyakig. csakis, hogy mások napját mosolygósabbá tedd. tudom ki vagy. teréz anya :D vagy pedig 23 éves.
2017. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!