Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ez tényleg akkora probléma egy nőnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok a véleményekre, mert elég sok negatív tapasztalatot szereztem már ezzel kapcsolatosan:

Szóval számotokra problémát okoz, ha egy nő sminkeli magát, van műkörme, és festeti a haját, plusz ha ad a külsejére, ruházkodására? Nem extrém hajszínt kell elképzelni, nem is extravagáns, színes, csúnya sminket, és nem is karmokat. Öltözködésben sem arról van szó, hogy kiteszi mindenét, de azért feltűnöbb az öltözködési stílusa, mert figyel a színösszeállításra, jó cuccokat válogat össze, stb. Számotokra műnek/cicababának számítana, és felszínesnek, butának tartanátok, aki csak egy-egy menetre jó, de semmi komolyabbra?


Azért kérdezem, mert eddig jóformán csak olyan srácok próbálkoztak, akiknek abszolút komolytalan szándékai lettek volna velem, és az utcán is sorban kapom a nagyon "intelligens" "bókokat". Pedig a viselkedésem sem mondható épp "k*vásnak", sőt visszahúzódó és félénk természetű vagyok.


Előre is köszönöm a véleményeket, válaszokat! Főleg fiúk, férfiak véleménye érdekelne, de persze lányok/nők is nyugodtan írhatnak, kíváncsi vagyok mindenféle nézőpontra és látásmódra. :) Viszont a trollkodást és beszólogatást, piszkálódást légyszi mellőzzétek!



2017. jan. 21. 20:43
1 2
 1/20 llorTllorT ***** válasza:
kinek lenne ez probléma? kitudja milyen nyomorékokkal találkoztál.
2017. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Van egy kolléganőm aki bár nem az a visszahúzódó fajta elég nagy a szája :D

csinosan öltözködik intelligens, bár néha gyerekes :DD

szép haj elegáns szolid köröm :)

én szívesen összejönnék vele, csak van pasija bár nem úgy veszem ki a szavaiból h ez valami nagyon komoly dolog lenne...

A másik meg h házi nyúlra nem lövünk

2017. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért óvakodnak sokan a hasonló megjelenésű lányoktól, mert aggódnak, hogy - mivel többen nézik meg -, nagyobb eséllyel hagyja el őket. Aztán van a csőlátású típus is, akinek abszolút nem tűnik fel, hogy te visszahúzódó és félénk vagy, ígyis-úgyis lek*rváz, ha igényesebb vagy az átlagnál. De a fő ok szerintem az önbizalomhiány, tehát a legtöbben úgy gondolkodnak önmagukról, hogy ők nem tudnának hosszútávon megtartani egy ilyen külsejű nőt, ezért vagy be sem próbálkoznak, vagy csak meg akarnak dugni, megelőzve ezzel azt, hogy te hagyd ott őket.


Én mondjuk kíváncsi lennék. :)

2017. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Meg van az a típus (itt elég gyakori) aki egyből rávágja, hogy "egy ilyen nőt sokba kerül tartani", "elvárja hogy te fizesd a körmöt, szolit, fodrászt, ruhákat"... szóval van az a fajta, aki azt látja benned, hogy "pénzbe kerülsz".
2017. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Nagyvárosi, kényes, hisztis, flegma, mű piicsa, akinek az egyetlen erénye, hogy az összes szuperigényes golyófejű német hullaszállítóval közlekedő steril izomagy megakarja kúrni a szórakozóhelyeken (ahova véletlenül sem járok egyébként).

Ennyi jut eszembe amikor meglátok egy ilyen nőt.

2017. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de a kérdező tud helyesen írni, visszahúzódó, félénk, és érezhetően komolyabb. Most akkor mire volt jó leírni, hogy neked ez jut eszedbe?
2017. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak gondolj bele, hogy nekem ez jut eszembe róla. Ez mit jelent?! Azt, hogy úgy néz ki, mint azok a nők, akik annak a rétegnek tetszenek, amit leírtam. Ennek ellenére csodálkozik, hogy annak a rétegnek tetszik, és azok próbálkoznak nála...
2017. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem csodálkozik, csak leírta, hogy ez a helyzet. Kíváncsi, hogy anélkül, hogy változtatna a megjelenésén, hogyan tudna olyan fiúkat megismerni, akik nem csak egy puncit látnak benne, hanem mondjuk akikkel beszélgethet, elmehet sétálni, hosszan ölelgetheti stb. Tudod, mint a normális lányok. Ő is az.
2017. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

#5 Pl. Sosem beszélt még nővel.


Egyébként csinos vagy, és emiatt sok férfi kevesebbnek gondol.

Pl. engem középsikolás fizikatanárom rendszeresen keményebben osztályozott, mert nem volt neki szimpatikus a műkörmöm meg a sminkem. Aztán meglepte az emelt fizika érettségim:)

Aki megéri, annak úgyis bizonyítasz, hogy eszed is van, aki meg annyit lát, hogy eszméletlenül jól nézel ki, az nem érdemli meg a többit.

2017. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
9# Feleségem van, de nyilván nem beszéltem még nővel. Igazad lehet.
2017. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!