Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt kiheverni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kiheverni?

Figyelt kérdés
Kb 4hónapja elhagytam a memóriakártyám amin minden képem rajta volt még a meztelen képeim is amit a barátomnak csináltam.Szóval minden ilyen dolog ott volt rajta.De idő közben kiderűlt hogy nem hagytam el hanem aki 15éve a legjobb barátnőm ő lopta el.Sokat idegeskettem azért,hogy más is megláthatja a képeim.A lényeg ,hogy a legjobb barátnőm kövér ezért csinállt egy kamu facet az én képeimmel kamu névvel és ott betegesen ismerkedett.Elég sokat beszélt egy pasival akibe "szerelmes " lett meg a pasi is belé vagyis belém nem értem már az egészet..El kűldte neki az összes képem még amin pucér vagyok azokat is minden dolgom ami rajta van.Aztán úgy bukott le ,hogy lemerűlt a telóm mikor nála voltam és mondtam neki,hogy adja kőlcsön amíg a facemet megnézem és mondta ,hogy ott van az asztalon.Mikor mentem volna bele láttam hogy az az én képem és gyors áttúrtam,mert bejelentkezve maratt.Mikor rákérdeztem ,hogy ez mi akkor elkezdett sírni és bocsánatot kérni ,elmondott mindent.Most mit csináljak.Sok éve a barátnőm.Sajnálom is meg harakszok .Meg lehet ezt bocsájtani???
2017. jan. 21. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ő kövér te meg r.i.banc.
2017. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Legalább annyira beteg a barátnőd amilyen idióta te vagy.
2017. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erősen kamu szagú a kérdés.
2017. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu??? Jézusom .... És miért lennék K ?Azért mert a barátomnak amiket kűldtem képet rajta voltak a memóriakártyámon??? Istenem. Értelmes választ ha nem tud valaki akkor lapozzon tovább
2017. jan. 21. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is sétálj be a rendőrségre, és tegyél feljelentést.

A fénykép személyes adatnak minősül, így a "barátnőd" a lopás mellett elkövette a személyes adattal való visszaélést is.

Ha megteszed, és ő nem hátráltatja a rendőrséget, én megbocsátanék neki a helyedben, mert látszik hogy megbánta. Persze sosem bíznék benne.

A kiheverés más tészta. Azt embere válogatja.

2017. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy beteg állat,a te arcoddal ismerkedik elég röhejes,tuti h nem százas és én soha nem bíznék meg benne.
2017. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem bocsajtanek meg neki soha. Akiknek elkuldozgette kepeid ok is visszaelhetnek vele sajna,de talan csak nem.Eleg kellemetlen szituba hozott,ez ajjas dolog.Miert nem o kover meztelen testet mutogatta a fene banta volna.Kikaparnam a szemet is.
2017. jan. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

melyik ez a profil?:)


jó barátaid vannak... szerintem se rossz gondolat a rendőrségi feljelentés...

2017. jan. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy beteg...Vagyis gondolom ,hogy az ilyen embernek baja lehet rendesen.Talán az élet helyzete miatt de ez akkor sem jogosította fel erre.Nem tudom ,hogy feljelentsem e mert tudom ,hogy ez lenne a helyes döntés de sajnos a jelenlegi helyzete miatt nem akarok neki még rosszabbat.Ez a különbség kettőnk között hogy vannak emberi érzéseim.De ő még sem nézett semmibe.Szerintem aki kami face-t csinál annak komoly agy bajai lehetnek.Soha nem fogok benne már bízni.Kértem ,hogy mondja meg a pasi nevét akibe "szerelmes" lett de azt mondta ,hogy már függesztette a fiókot és nem akarja ,hogy meg tudja a pasi.De engem ez nem érdekel.Akkor is tudnia kell a pasinak ,hogy nem velem beszélt és ,törőljön mindent amit kapott.A nevét meg jegyeztem de nem tudom ,hogy pontosan melyik a sok közül amit bead a keresőbe...Nagyon Nagyon rosszul esik ez az egész főleg attól a személytől akibe sok éve jobban bízok mint a saját testvéremben.Csak szeretném megtalálni azt a fiú és rendezni az egészet.Gőzöm sincs ,hogy hogyan találjam meg.Bocsi ha valamit félre írtam de ideges vagyok.Soha többet nem bízom egy barátnőmben sem.Mindenkinek csak azt tanácsolom ,hogy oké vannak barátok ,barátnők de sosem tudhatod ,hogy mikor döf hátba..Ezért a "2 lépés" távolságot mindig meg kell tartani.csak saját magadban bízhatsz 100% san
2017. jan. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!