Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi az itteni férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi az itteni férfiak 85%-a, hogy a nők pénz alapján köteleződnek el?

Figyelt kérdés
Ha meg valaki leírja, hogy ő nem, akkor odaírják, hogy de akkoris, mert ők jobban tudják.
2017. jan. 21. 23:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
mert a nők a pén(i)(s)z alapján köteleződnek el.
2017. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Lazy Lover ***** válasza:
38%
mivel ezt tapasztaljuk csillagvirág
2017. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Erre a legkönnyebb ráfogni és nem beismerni a valós hibákat.
2017. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%

Mert ezt látják. A nők képesek elköteleződni a rózsaszín köd miatt is vagy bármi hasonló miatt.

Ahol laktam, 3 házasság kivételével mind válással végződött. Mindnél pénzesebb pasival léptek le a feleségek. Puszta véletlen lenne?


Mielőtt mindenki, minden hibáért másra mutogat, előbb érdemes magunkba nézni. Nézd meg, hogy a legtöbb nő milyen igényekről beszél a részéről. Pár kivételtől eltekintve, ugyanazokat a sablonszövegeket fogod hallani. Aztán nézd meg, hogy ilyen srácokkal jönnek e össze...

Amíg önmagukkal sem őszinték, addig mit kéne gondolni róluk?

2017. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Tanulj meg értelmezni és menj el pszichológushoz, az ilyen pasikat messziről kerülik a nők, nem azért mert nincs pénzed, hanem mert nincs stílusod.
2017. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%

Mert ez teljes mértékben így van. Viszont ez nem rossz dolog. Ha nő lennék én is ezt csinálnám, de sajnos nem vagyok az így nekem a kemény munka jutott osztályrészül :(

A nők jóval kisebb erőbefektetéssel sokkal de sokkal többet tudnak elérni és ezt ők is tudják.

2017. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Ez marhaság, már próbáltam pénzzel csajozni, de ugyanúgy egyedül maradtam, mint előtte.
2017. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
A nőkbe evolúciósan belekódolt tulajdonság, hogy a biztonságot keresik. Ez pár millió évvel ezelőtt a legerősebb ősembert jelentette, jelenleg pedig egy független, stabil anyagi háttérrel rendelkező férfiben találják meg (azt nem mondom, hogy jellemben mindegyikük különbözik az ősembertől, de ez nem ide tartozik).
2017. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#8, hogy csajoztál pénzzel?

Ha csak öreg BMW-re tellett, meg csak egy Boss ingre az kevés.


Miért pont 85% gondolja ezt? És ők az összes lányról?

Ez ugyanolyan hőzöngés, mint a fiúk siránkozása.


A jelenség létezik, de hogy mennyire kiterjedt senki meg nem mondja.

2017. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A legrosszabb ***** válasza:
33%
Mert hányás az összes nő. Lelkivilágra legalább azok. Egy grammnyi érzelem nem szorult beléjük.
2017. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!