Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bűn tudat érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bűn tudat érzésem amikor össze jövök azzal a lánnyal aki nekem már nagyon régóta tetszik?

Figyelt kérdés

Kicsit fura. Meghaltam volna egy lányért fél évig ki tartóan próbálkoztam nálla és egyszercsak össze jöttünk.

Az első nap életem legszebb napja volt, de ahogy teltek a napok egyre jobban kezdett ilyen bűntudat jellegű érzésem lenni. Nem tudom miért. Nem tudtam már bele nézni a szébe se. Végül úgy döntöttem hogy meg beszélem vele hogy maradjunk barátok. Akkor rám jött egy nagy megkönnyebülés. De utánna el telt egy hónap és rá jöttem hogy annyira szeretem hogy az nem létezik.

Miért van ez velem? Nem értem magamat és ez már a 2.ilen eset volt! Valaki tud segíteni mivan velem?



2017. jan. 22. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert annyira nincs önbizalmad, hogy úgymond élvezed a bukást, és ha megkapsz valamit, akkor rossz érzés, mert most kivételesen összejött valami, és nincs az az önsajnáltató érzés. Nálam is volt ilyen, de szerencsére legyőztem. Lehet, hogy ez van?
2017. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te olyan ember vagy aki tudat alatt úgy érzi, nem jár neki a boldogság,- ezért van bűntudatod. Gondolkozz el vajon miért mi okozza nálad, gyerekkori beidegződések lehetnek a háttérben.
2017. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan győzted le?
2017. jan. 22. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. Nagyon rágörcsöltél a dologra, és emiatt nem tudtad élvezni a sikert.

Szerintem az segíthet, ha nem agyalsz annyit saját magadon. Fejezd be az önmagad rágását meg elemzését, és fordulj teljes figyelmeddel a lány felé! Próbáld magad az ő helyébe képzelni. Jól beletapostál a lelkébe, csak azért, mert nem rá, hanem magadra figyeltél. Ha nem nyavalyognál, hanem adni próbálnál neki, észrevenni, hogy mire van szüksége, mély beszélgetésekbe menni vele, megtudni róla minél többet, akkor Te is sokkal jobban éreznéd magad, elmúlna az indokolatlan bűntudatod.

2017. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszú folyamat volt, önbizalmat kellett építenem, meg kell ismernem magad, rá kellett jönnöm, hogy mitől vagyok boldog, mit várok egy kapcsolattól (igen, erre párkapcsolat nélkül is rá lehet jönni, ha megismered magad) és elhittem, hogy akár még tetszhetek is egy lánynak, minden hibámmal együtt. Viszont ez tényleg nem csettintésre ment, először külső átalakulás, utána belső. Nekem 3-4 év volt a mostani szint, de sose késő elkezdeni, és ha kisebb sebek vannak a múltadban, mint amik nekem voltak, akkor lehet neked sokkal rövidebb idő lesz.
2017. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljes mérkétben igazatokvan! Tanácsotokat köszönöm és meg fogadom, igyeszem minden erőmet rá fektetni és majd kiderül hogy mi is lessz:)
2017. jan. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!