Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha a főnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a főnök aranyosnak, cukinak hív mindig? N24

Figyelt kérdés

Azt mondja pl. cukika behoznál nekünk kávét?

24 éves vagyok, ő jóval több de nagyon zavaró, mintha egy kis csitris lennék. Valahogy olyan komolytalannak hangzik. Nem merek szólni nehogy vonzata legyen... Valaki, ötlet?



2017. jan. 22. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Azt, hogy irtózatosan lenéz.

Én biztosan helyretenném kicsit a dolgot, ha a főnököm, akkor is. Udvariasan, de határozottan jelezném, hogy szeretem, ha a nevemen szólítanak.

2017. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Azért kezel hív így, mert ilyennek lát. Nem komolynak, csak egy kis csitrinek. Mivel nem mersz kiállni magadért, ezért tulajdonképpen igaza is van.

Lehet udvariasan is kérni, hogy ne hívjon így, mert számodra ez bántó, és ha képes vagy normális hangnemben kommunikálni, akkor nem lesz semmilyen vonzata.

2017. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Aranyos, cuki csitrinek néz, ezért hív így.

Közöld vele, hogy szeretnéd ha normálisan szólítana. Ennyire egyszerű.

2017. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy bejössz neki, és simán szexelne veled...

ennyi.

Max megkéred, normál hangvételbe hogy ne hívjon így emrt zavar téged stb ...

de garancia nem lesz rá hogy be is tartja.

2017. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán jó ötletem nincs, de szerintem is bejössz neki, ahogy azt már előttem írták. Csak az jutott eszembe milyen lenne már, ha erre a kérésre: "cukika behoznál nekünk kávét?" Ezt válaszolnád: Oké főni, mindjárt hozom :)
2017. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!