Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, régóta beszélgetek vele a facebookon.


Találkozni sem találkoztam vele, mert van barátnője 2éve ...akarom mondani menyasszonya, nekem pedig párom, akit szeretek.


Ezzel nincs is gond, mert beszélgetni lehet, viszont simán felajánlotta, hogy lenne a szeretőm, ha benne lennék.


Eléggé meglepett, mivel én úgy tudtam és úgy gondoltam, hogy a menyasszonyát szereti, becsüli (úgy voltam vele, hogy nem véletlenül a menyasszonya...)


De ezekszerint lelkiismeret furdalás nélkül megcsalná, ha arról lenne szó.


Én megmondtam neki, hogy szó sem lehet róla, felejtsük el ezt az egészet.



Belegondoltam, hogy ha nekem simán felajánlott egy ilyet, akkor több, mint valószínű, hogy nem csak nekem irkál ilyenfajta dolgokat.


Mit gondoltok erről? (Nem tinik vagyunk egyébként, ő 32 éves, én 25)


2017. jan. 22. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem masoknak is irkal. En hanyagolnam innentol a tarsasagat.
2017. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Te megmondtad hogy nem innentõl nem a te dolgod a hapsi. Én nem beszélnék vele többet.
2017. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom had irkáljon nyugodtan másoknak hisz a lényeg hogy te nem mész bele ilyesmibe és még csak egy percre se fordult meg a fejedben az ellenkezője! Öhmm....
2017. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
17%
Tiltsad mindenhonnan.
2017. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De miért marad a barátnő mellett, ha tisztán látszik, hogy valami nem oké kettejükkel?

Mert valószínű ha minden tökéletes lenne, nem tenne ilyet.



Lehet ennek a viselkedésnek köze ahhoz, hogy sokszor hozta fel, hogy kapuzárási pánik szokott rá törni?

2017. jan. 22. 18:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Próbáld ki meddig megy el, aztán írd meg.
2017. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Vannak ilyen pasik (nők is biztos),aki egyszerűen nem tud vagy nem akar megmaradni egy mellett. Lehet, hogy a menyasszonyát szereti, kell neki egy biztos pont, egy naiv nő, aki főz, mos, takarít rá és nem veszi észre, hogy közben másokkal is kavar. Egyébként ha van barátod ne levelezgess más férfiakkal facebookról. Fiú barátaid persze lehetnek, de ne idegenekkel levelezgess.
2017. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
#7 Uj baratai nem lehetnek, csak a regiek, vagy mi?
2017. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Egy normális kapcsolatban azért az fura, ha valaki idegen férfival/nővel kezd el beszélgetni facebookon. Ha például munkahelyen összebarátkozik valakivel az egészen más dolog. De lehet, hogy én gondolom rosszul... Vagy van itt olyan, akinek tetszene, ha a párja idegenekkel csetelne?
2017. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem fogom kipróbálni meddig megy el, mert nem vagyok rá kiváncsi.


Mellesleg ezzel a férfival akkor ismerkedtem meg, amikor még nem volt senkim.


És amúgy is, sose értettem, hogy miért ne lehetne új kapcsolatokat kötni attól, mert van párunk?

2017. jan. 22. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!