Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy jelenleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy jelenleg az életedben, aki talán az igazi is lehetne? De valami még sem okés? Milyen probléma áll közétek? Hogyan viselitek ezt az őrlődést?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Nincs olyan, hogy igazi. Emberek vannak akik találkoznak, szeretik egymást, aztán elmúlik.
2017. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszabb ***** válasza:
16%
Nem igazán, de már elég régóta, kb. 4-5 éve. Mindenkiben találok ellenvetést (vagy éppen ellenszenvet), negatív tulajdonságot. Képes vagyok józan ésszel mérlegelni, s így nem szopódok be.
2017. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%

Igen, van, a Párom.


(Egy ideig, azt hittem szóba jöhetne más is, de rá kellett jönnöm, hogy csak magamat csaptam be az álmaimmal. Hisz tulajdonképpen, akkor is a jelenlegi Párommal "álmodtam", csak felkavart egy illető, mert sokat voltunk együtt munkaügyben, és az Ő arca jelent meg még álmomban is, ami miatt bűntudatom volt. De rá kellett jönnöm, csak azért álmodtam vele, mert féltem, hogy ő kapja meg az előléptetést és nem én. De, jó lecke volt, mert megijedtem az álmaimtól, és csak megerősített abban, hogy a Párom az igazi a számomra, és a való életben, nem tudnám őt sem megcsalni, sem elhagyni.)


Vicces, mire képesek az álmok...

2017. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van, minden működik koztunk szo szerint, viszont o nem szerelmes belem, en bele viszont igen... Ez a bökkenő.
2017. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos még van férje...
2017. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
Még nem tudja, hogy jól járna velem
2017. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Van ilyen lany igen. En biztosan tudom, hogy o lehetne az a bizonyos. De sokminden all kozenk. Leginkabb o maga. A gondolkodasmodja nem megfelelo (meg) nem eleg erett es a szulei altal belenevelt hamis ertekrendtol nem igazan tud megszabadulni. Ertsd: nem akar szerelmes lenni belem, nem enged az igazi valos erzelmeinek.

Hogy viselem? Egesz jol, legalabb van valami ertelmes celja az eletemnek. Csak attol felek hogy egyszer megunom vagy eltunik belolem ez a tuz es elengedem ot pedig nem akarom.

2017. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Van olyan.

Nagyon friss a dolog.

Közénk áll az én bizalmatlanságom (korai fázisban mindenkivel az vagyok) és az, hogy nem vagyok 100%ig tisztában a szándékaival.


Rosszul viselem.

2017. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Van egy lány, nem mondom azt hogy nem jöhetnék össze vele valamikor, nem tudom mit hoz a jövő, de ha más is lesz a párom, életem végéig ott lesz a fejemben a "mi lett volna ha". 22/F
2017. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha igazi az érzés minkét részről semmi nem állhat közétek, minden más csak bullshit.
2017. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!