Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartozna ez így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartozna ez így a tiszteletlenség kategóriájába?

Figyelt kérdés

Barátommal már több, mint 2 éve együtt élünk és most a szüleimhez mennék 1 hétre, mert meghívtak magukhoz. Kicsit nyűgös lesz onnan bejárni az egyetemre, bár barátom dolgozik és végülis neki így sem kell sokkal többet utaznia hozzá, de most nem is ez a lényeg.

Nem valószínű, hogy kibírjuk ezt a hetet szeretkezés nélkül és tudnánk kultúráltan, másokat nem zavaróan csinálni, de valahogy belegondoltam, hogy ez így mégis csak a szüleim háza.


2017. jan. 23. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Miért mikor náluk laktál nem vittél fel soha pasit? Amúgy meg ha külön szobában vagytok és nem hallatszik ki semmi,akkor a szüleid semmit nem vesznek észre belőle. Meg gondolom nem 13 éves vagy szóval ez egy természetes dolog ,hogy szexeltek. Nem kell a szülők orrára kötni.
2017. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagytok ösztönlények,szerintem ki lehet bírni 1 hetet szex nélkül. Ha más nem akkor próbáljátok akkor megoldani,amikor nincsenek otthon a szülők még.

Nem hiszem,hogy hallgatni szeretnék,ahogy a szomszéd szobában csináljátok,úgyhogy próbáljátok megoldani ,hogy ne kelljen hallaniuk.

De mondom, 1 hetet szerintem ki lehetne bírni.

2017. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Te rendszeresen hallottad őket,mìg otthon laktál? Nem csak a húszévesek kiváltsága a szeretkezés.Bizonyára ők csinálták. Ne rikoltozzatok. Ennyi.
2017. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk már... befogjátok a szátokat és mehet a menet.

Ennyi a trükk.

2017. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a problémát. Lehet halkan is szexelni. Ha néhány napig a szüleimnél vagyunk, és úgy alakul, akkor mi is szoktunk, mikor este a szobájukban tvznek, vagy bármi olyan alkalommal, mikor valszeg nem fognak 5 perc után kopogni (hogy megígértük, hogy visszük a kutyát sétálni, mikor megyünk már stb). Lehet szinte teljes csendben is intézni, ahogy előttem is írták, vhoghy ők is megoldották, míg te otthon laktál.
2017. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem is értem a kérdést. Mi minden hétvégén egymásnál alszunk (igen, szülőkkel élunk még mindketten), és egy hétvége alkalmával 4-5 menetet tolunk le. Be tudjuk fogni a szánkat, az ágy nem nyikorog. Így senki nem hall semmit.

20N

2017. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyreszt lehet halkan is, masreszt 1 het szex nelkul nem vilagvege (bar latom aki ezt le merte irni korabban azt lepontozta a sok nimfoman)
2017. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Majd a legényfoltos lepedőt lehetőleg ne anyukád mossa ki.l.
2017. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Carragher_x ***** válasza:
60%
A tiszteletlenség az lenne, ha a szüleid szóvá tennék, hogy a felnőtt lányuk hogy merészel szexelni.
2017. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

Magatok alá dobtok egy pólót, aztán azon lehet maszatolni. Nálunk egy pléd van erre a célra kijelölve, aztán ha már sok folt van rajta, kimossuk.

20N

2017. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!