Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Akik nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Akik nem nagyon kaptak bókokat, dicséreteket, de utána jött egy ilyen férfi aki odáig volt értetek, hogy kezeltétek a bókokat?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy jó formán sose kaptatok. Volt bennetek kétely?

#férfi #nő #bók #dicséretek
2017. jan. 24. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehezen. Mindig kételkedtem ilyenkor.
2017. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, eléggé kétkedve fogadom és rögtön bizalmatlan is leszek az illetővel szemben, hogy mi ezzel a célja?
2017. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég sokat csúfoltak fiatalkoromban ezért kétkedve fogadom. Persze, megköszönöm és visszabókolok én is valamit, de... Az agyamban ott van, hogy csak megdönteni akar, mert egy menetre még én is jó vagyok, és legalább könnyű dolga lesz.
2017. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felnőve kövér voltam, így mindig csak a belsőmre kaptam bókot. Az ilyen nagyon jólesik, és őszinte mosollyal fogadom.


Mikor elkezdtem fogyni, mint legyek a szarra jöttek, és dicsérgették a külsőmet. Az ilyenre kap egy fintornak beillő, rövid mosolyt és ignorálást.

2017. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem suliban is caifoltak, meg az exem sem épp a kedvességérol volt hires, igy a párom bokjait automatikusan háritottam. Néha még most is, de akkor "megráz", hogy ne legyek buta, mert szép vagyok. :)
2017. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!