Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vagy még inkább átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy még inkább átlag alatti pénisz mérettel mi értelme van párt keresni, amikor minden nő minimum 16 centit vagy még többet akar?

Figyelt kérdés
Előbb utóbb úgyis el hagy emiatt vagy megcsal. Így meg mi értelme?

2017. jan. 28. 19:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%

#facepalm

Szerinted milyen mély egy átlag nő hüvelye?

2017. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem csalom meg a párom a mérete miatt, igazából nem is tudom pontosan hány centi neki, de nem is érdekel.


Hidd el, aki megcsalja a másikat ott nagyobb problémák vannak mint a méret.

2017. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A legrosszabb ***** válasza:
13%
Nem mindenkinek adatik meg a párkapcsolat. Helyezz előtérbe más-más célokat, hobbik, elfoglaltságok, sportok, tanulmányok, amikben ki tudsz teljesedni. És egyet tanácsolok, messziről kerüld a nőket, ha nem akarsz a szemükben közröhej tárgyává lefokozódni.
2017. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
Nagy tévedésben vagy.
2017. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
75%
Ne általánosíts,kérlek.Soha az életben nem foglalkoztam azzal,hogy kinek mekkora a farka.Volt nagy is,átlagos is,kicsi is.Azt sem tudom már kinek melyik? :D Mert nem érdekel!Csak a tini pitsákat érdekli mert most ez a menő..Ideje lesz egy nővel kezdeni!
2017. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%
Hupasztmek, de szombat este van...
2017. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
De jó, eddig ezt nem is tudtam. Na szaladok is a páromhoz a mérőszalaggal, ha nem éri el a 16-ot, azonnal lefújom az esküvőt!
2017. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Hát kérdező, ha azt gondolod, hogy egy kapcsolatban a pénisz mérete a legfontosabb, akkor ne csodálkozz rajta, hogy neked még nem volt! Mármint kapcsolatod.
2017. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

Jesszum pepi!


Szerinted mekkora egy hüvely?

Én kifejezetten a kisebbet szeretem, főleg hosszra, max. 16. A nagyobb nekem fájdalmas.

2017. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Ha ez annyira hülyeség, mint amennyire itt mindenki írja, akkor miért mond minden nő minimum 16centit vagy többet ideális méretnek? Nem csak ezen az oldalon hanem külföldi oldalakon is.
2017. jan. 28. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!