Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat egy gimis lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat egy gimis lány arról, ha valaki randira akarja hívni? Befolyásolják a többiek?

Figyelt kérdés

Röviden fogalmazva megismertem egy csajt a myvipről, felvettem msnre, dumálgattunk egy kicsit, mondtam hogy szimpatikus, meg úgy voltam vele, hogy 20 éves vagyok, amúgyis azt teszek már amihez kedvem van, így hát megkérdeztem hogy akar e talizni velem.

Mindössze a városi kollégium melletti tiszaparti töltésre beszéltük meg, de elkezdett dumálni valamit hogy ő " nem szokott ismerkedni úgy, az összes idejét a barátnőivel tölti, és visszautasit minden kapcsolatot ", hehe ez mind szép, meg egyértelműen elmondtam a csajnak, hogy szerintem semmi rossz nincs abban ha legalább élőben is megismer, jó kis délutáni magán program, nem kell a kezét fogni hogy pasizzon... meg hogy a szerelem a barátságból alakul(hat). Erre elkezdett nekem esni hogy okoskodok, meg ez idegesiti, majd azonnal bocsánatot kért hogy ne haragudjak stb, és mondtam neki, hogy hát ezt jól elbaszta mert most már elment a kedvem az egésztől :D

meg mondtam hogy már tökmind1 az egész, éppen most bukott be egy korához passzoló érettebb fősulis srácot, szal ez van :D

Ám engem különösebben nem izgatott a dolog, nem is éltem bele magam, 3-4x beszéltünk msnen, és úgy voltam vele mint a Mekizéssel... vagy megyek vagy nem :)

Szal jól felbaszta az agyát a csaj, letörölt msnről, levette a kiírását, csak mert közöltem vele, hogy "a beszólása" miatt most untam rá. A csaj 16, gimis.


Ami kimaradt: természetesen arra számítottam, hogy a barátnőinek elmondja hogy mit akarok, szerintem irigységből lebeszélték rólam :D xd


2010. máj. 6. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Túl hosszú a szöveg basszus... ezt inkább nem olvasom el xD
2010. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
szerintem csak le akart rázni:D
2010. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Hát tudod elég bunkó vagy... Minek akartál vele találkozni ha nem is volt annyira fontos. Ha ő azt mondja hogy nem akar, azt el kell fogadni és nem sértegetni kell mert úgy tenni mintha egy kis senki lenne te meg a főnyeremény. Tudod nem az a menő aki bunkó de főiskolás, hanem az aki normális...
2010. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 nielindi ***** válasza:
47%

sztem egy hozzád hasonlo gondolkozásu, és mondjuk 16 évesnél idösebb csajra hajts rá. lehet h a hülye bnöi kavartak be neked, de mit vársz egy csajtol, aki nem találkozik veled, m mindig csak a bnöivel van?


23/L

2010. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem szimplán félt veled találkozni, ezért kereste a kifogásokat, hogy nem szokott pasizni meg ilyenek.Vagy nem érdekled.Engem csak a legjobb barátnőm tud befolyásolni, de ő pont hogy örül neki ha találok egy értelmes srácot.

L18

2010. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Egy pedagógia tagozatos osztályban van, vannak vagy 40en, mind lányok, közülünk csomónak pasija is van, akinek meg nincs, azért nem talál megfelelőt, mert nem akar a suliból, vagy mert hülyén néz ki :)

Erre megmagyarázta nekem, hogy trendi a szingliség lassan 17 évesen, ugyan már :)

2010. máj. 6. 18:32
 7/29 A kérdező kommentje:
A 73 és 85%-osnak adok igazat, szerintem is ez áll a háttérben, de még írjatok, ráérek :P
2010. máj. 6. 18:35
 8/29 anonim ***** válasza:
57%
De mit ugyan már? Nem lehet felfogni és kultúráltan kezelni ha visszautasítanak? Csak a saját csalódottságodat meg szégyened leplezed ezzel a bunkózással meg hogy a lányt szídod... Tán nem mondhat nemet anélkül hogy bármit is gondolnál róla?
2010. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Én még nem láttam olyan visszautasítást, ahol a csaj megnéz myvipen (nem kértem meg rá)rámír, majd részletezi hogy jól nézek ki, de még ha ez se elég, puszit is küld képeslap formájában :DxD

Biztos ez most a divat a visszautasításra :)

2010. máj. 6. 18:43
 10/29 anonim ***** válasza:
Jó akkor nem tudom miért volt ilyen, mindenesetre akármikor joga van azt mondani hogy ő most nem akar veled találkozni. Vagy te nem így gondolod, kötelező? Lehet hogy jobban megismert és mégsem jössz be neki. Lehet hogy csak beszélgetni akart. Nem mondott semmi sértőt ellenben a te lekezelő stílusoddal... Miért baj az ha ő máshogyn gondolkozik mint te? A te véleményed semmivel sem igazabb... Mondom hogy csak a saját bukásod zavar, mert ha tényleg ilyen flegma lennél és nem is érdekelne a dolog akkor nem csevegnél itt róla hanem elfogadnád amit mond. Persze ahhoz egy kis kulturáltság is kéne. :)
2010. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!