Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom miről beszélgessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom miről beszélgessek vele. Tipp? Lentfolytt.

Figyelt kérdés
este felfog hívni egy fiú. nemrégóta ismerem, és nemtudom, hogy miről\mikről beszélgessek vele.
2010. máj. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Képzeld ma végre elértem a 80-as szintet, és még bg-zni is voltam!

Ám meg honnan tudjuk, nem ismerjük az illetőt.

Próbálj minden féléről beszélni vele, ami az eszedbe jut. Légy önmagad

2010. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első ez nagy volt XD WoW lol
2010. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha valaki olyannak dumálok aki tetszik nekem. egyáltalán nem jut eszembe semmi. teljesen leblokkolok. :S
2010. máj. 6. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd, neki h mesélj magadról mit szeret meg ilyenek a többi meg szerintem jön magától:)
2010. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Na most gondolom attól, hogy msn en beszéltek akkor is tetszik szal ha ott nem volt gond..:D Csaj vagy nem lesz ez olyan nagy gond.. De tényleg ennyire nem megy akkor most javasolhatnám, hogy tett föl azt a kérdést a gyakorikerdesek.hu-n, hogy milyen témák érdeklik a pasikat, de neeeeee tedd. Mivel még nem ismered érdeklődj utánna meg ilyenek, aztán meg majd jön az magától, csak ne izgulj..

16/F

2010. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
19:23 vagyok... ezt nem ide akartam..:D
2010. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!