Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak hosszabb haja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak hosszabb haja van és nagyon jól áll neki mi a francért vágatja le rövidre és bénára?

Figyelt kérdés
A sulimban szinte minden fiú ezt csinálja, és elég idegesítő... =_= Ha egyszer tök jól áll miért kell elcseszni a hajukat? T.T
2010. máj. 6. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nagy haj, nagy gond.
2010. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Azért, mert a hosszú haj k_rvára kényelmetlen. ÁLlandóan az ember szemébe lóg, stb.
2010. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 nielindi ***** válasza:
79%
hatalmas probléma ---> igazán értelmes kérdés ----> komoly válaszok.
2010. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem tudtad, hogy ezen múlik az emberiség jövője? :o

Mellesleg miért ne kérdezzem meg? Talán azért nem tetszik a kérdés mert nem arról szól, hogy hogyan keféljem meg a barátnőmet? xD

Amúgy csak érdekel a fiúk belső lelki világa, hogyha jól néznek ki, miért rontják el?

2010. máj. 6. 20:38
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert előbb vagy utóbb kinövik a "nagyhaj korszakot". Gondolj csak bele, idősebb srácnak/férfinak már annyira nem szép, ha hosszú haja van, sőt sokszor igénytelen
2010. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Talán mert ebben a nagy melegben nagyon jo érzés ha izzad az ember feje a nagy hajtol..
2010. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De az én sulimba csak 15 évesek. :D És úgy hosszabb haj, hogy a fülüket takarja el max. Ma is. Egyik nagyon helyes fiú először levágatja a tök aranyos haját, aztán meg kivasalja... Barátnőmmel alig bírtuk visszafojtani a röhögést... Pedig év elején ő volt barátnőm nagy Ő-je. xD
2010. máj. 6. 20:42
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező üdv a klubban..Ugyanez a bajom..Komolyan ez érthetetlen..:/ De sajnos nem értik meg,hogy ez így jó,jönnek a kifogások és ugyebár nagyon önfejűek,aztán majd utána jön hogy megbánták,és hiányzik a hosszú haj..Am én is 14/L vagyok..:D
2010. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Talán nem csak a háta mögött kéne összesúgni, hanem meg kellett volna mondani neki. Akkor nem történik ilyen. Pam-param.
2010. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A magam példájából tudok kiindulni: Nekem is jól állt a hosszú (váll alá érő) haj, de én meguntam. Meguntam, hogy annyit kell vele vacakolni, hogy ne úgy nézzek ki, mint Lassie és úgy egy az egyben meguntam az is, hogy hosszú. Szerettem volna egy kicsit változtatni.


Szerintem ezzel semmi gond nincs. Valószínűleg neked is csak azért nem tetszik, mert a hosszú haj ritkább srácoknál, míg a rövid az már "közhely".

2010. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!