Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti láttatok már rá példát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti láttatok már rá példát hogy a pasi sokkal fiatalabb egy nönél és müködött a párkapcsolat? (25/38 év)

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi a a barátommal kamasz korunkban jöttünk össze, én 20 voltam ő 14. Mindenki hülyének nézett minket, főleg engem. :D Én azt tudom mondani 8 év távlatából, hogy működik.

És tudok még példákat. Apám öt évvel fiatalabb anyámnál. A barátom apja 10 évvel az anyjánál, még csak 20 volt mikor a barátom született, de azóta is kitart a család mellett. :)

Igaz, amit te írsz az még több év, de szerintem működhet.:)

2017. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen.....8 év a korkülönbség Náluk.

A Nőnek nagyon jó állapotban kell lenni, és eszerint éli az életét, a fiatalabb partner motiválja arra, hogy ne hagyja el magát.

2017. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ideig óraig eppen müködhet egy ilyen kapcsolat,főleg ha anya komplexusod van....mert masképp eleve nem is tudom elkepzelni......hiszen amikor te még fiatal vagy,erőd teljében stb....akkor a nőd már javaban hervadozni fog...
2017. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja jól írtad, pasiról van szó, nem pedig férfiról.
2017. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3:

Szexuális téren a nők 50-60 éves korukban sokkal aktívabbak még, mint a koruk béli férfiak, így pont olyankor jön jól a fiatalabb partner.


Nekem általában 7-10 évvel idősebbek voltak a kapcsolataim. Tudtak működni, egynek sem a korkülönbség miatt lett vége (A leghosszabb 18 év volt, 15 év együttéléssel és három gyerekkel, 7 év korkülönbséggel.)

2017. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5


"Szexuális téren a nők 50-60 éves korukban sokkal aktívabbak még, mint a koruk béli férfiak, így pont olyankor jön jól a fiatalabb partner."


Hát lehet a nőnek éppen kapóra jön ilyenkor a fiatalabb ferfi,viszont forditva nem hiszem.....mert nem gondolnam ( a peldanal maradva 25/38)hogy egy 47 éves férfi egy 60 eves szottyadékkal akarna feltetlenul dugovics tituszt jatszani.....

2017. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nö vagyok 38. Ö kezdeményezett mert a munkahelye elött mentem el minden nap... Koromhoz képest fiatalabbnak nézek ki, 34-nek mondanak. Nagyon adok magamra, sportolok. Szóval simán van olyan testem mint egy 25 évesnek... Ezt csak azért írom mertvalaki irta jó karban kell lenni... 2 gyerekem is van, de a srácot ez sem zavarja, azért szakított a 23 éves barátnöjével mert a nem akart még gyereket és megállapodni..A fiú már 7 hónapja udvarol, kezdem nagyon megkedvelni de nem merek belemenni a korkülönbség mistt! Pedig nagyon odavan szerelmes leveleket ír minden map szinte...
2017. febr. 6. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:

#6:

Ízlések és pofonok: én 36 évesen is dugtam 61 évessel :-P

2017. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7:

Soha nem tudhatod, hogy miből mi lesz, felesleges ezen agyalni. Ugye nem úgy akarsz egy kapcsolatba sem belemenni - gondolom 38 évesen van annyi eszed -, hogy az most innentől élethosszig tart. Csinálni kell, kipróbálni, tenni érte, hogy működjön. Semmi nincs kőbe vésve. Pro és kontra is ezer és ezer példát fogunk tudni mondani, ez alapján nem fogod tudni eldönteni. De ha 2 év múlva nem működik akkor mi történik? Katasztrófa? Hát akkor továbbléptek, de volt szép két éved ... És h kiderül, hogy működik? Még szülhetsz neki is gyereket, belefér és lehet, hogy boldog család lesztek még 30 évig ...

Ha neked is bejön ő, akkor ne foszd meg magad az örömtől csak valami képzelgés és hülye társadalmi konvenciók miatt ;-)

2017. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es
2017. febr. 6. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!