Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veti fel minden nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veti fel minden nő egy két hónap után hogy összeköltöznék-e vele?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert addig az utcán éltek, pénzéhesek, és már a lakásod kell nekik? (Irónia)
2017. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én másfél éve vagyok együtt a párommal és még nem vetettem fel neki
2017. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindig kifogom,már a kapcsolataim elején felhozzák,azt hittem ez női mánia.
2017. febr. 6. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy értik hogy kb azonnal vagy bizonyos idő után akarnának összekőltözni?
2017. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt emberek hosszú távon már nem tinédzser szintű randizgatásra vágynak hosszú távon. Persze nem mindegy, hogy vetik fel: hogy azonnal akarják-e, vagy csak puhatolóznak, hogy hosszabb távon el tudod-e képzelni az elköteleződésnek ezt a formáját. Az én kapcsolatomban pl. kb. két hónap után merült fel az összeköltözés lehetősége, de nem azonnal valósítottuk meg, hosszú ideig tervezgettük. Egyszerűen jó volt tudni, hogy tart valamerre a kapcsolat, nem fogunk még évek múlva is csak randizgatni.
2017. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemhogy azonnal hanem 1-2 hó kapcsolat után megkérdezte az egyik hogy eltudnám-e képzelni hogy összeköltözzem vele,nekem ez sietős lefeküdtünk vagy kétszer még nem is ismertem ki semenyire.
2017. febr. 6. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Mi is osszekoltoztunk kb ket honap utan. Ott voltam egyedul az alberletben, szoval miert ne. Ez meg nem olyan nagy elkotelezodes, nem azt kerte, hogy vegyetek fel hitelt kozos lakasra. Ha nem mukodik a dolog, szetkoltoztok.
2017. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
# 6: Egy ilyen felvetésre nyugodtan lehet azt válaszolni, hogy "igen, ha jobban megismerjük egymást és jól működik köztünk minden, akkor idővel el tudom képzelni, hogy összeköltözzünk". Épeszű nő ezt a választ el tudja fogadni.
2017. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tobbiek leirtak.

Nalunk pl az osszekoltozes mar csak egy kimondott szo volt mert mire hivatalosan is "ott laktam" igazabol addigra mar mindig ott voltam. :)

Szerintem a puhatolozas nem gaz. Ebbol tudhatod hogy o tobbet is eltud veled kepzelni celtalan randizgatasokon. Ez gaz? Ez faj? A tobbiek meg pont azert nyafognak mert senkinek sem kellenek. Legyel halas hogy vagy olyan szemely akit szeretni lehet.

2017. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!