Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk most komolyan, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk most komolyan, mit éreznétek, féltékenyek lennétek vagy mérgesek, csalódottak?

Figyelt kérdés

Zavarna, ha néha a barátnőd az éjszaka még fenn lenne és a telefonját nyomkodja, beszélget volt osztály társakkal chaten /fiúkkal, lányokkal/

És mit éreznél akkor, ha egyik éjszaka nem jön haza..ilyen még nem fordult elő, a telefonját töltön hagyta, így még elérni sem tudod. Aztán a reggel jön csak haza, de kiderült, hogy találkozott a bátyjával meg annak a barátnőjével akikkel elment kajálni, aztán buliba mentek, de kicsit ivott és a testvérénél aludt, mert már hulla fáradt volt és fél óra lett volna a haza út. Úgy gondolta reggel majd megbeszéli veled, hogy mivolt és remélte, hogy nem lesz gond.


A barátnődről 2 dolgot tudsz biztosan. Az egyik az, hogy nagyon szereti a bátyját és ha találkoznak akkor akár félnapot elvannak együtt, de ritkán van lehetőségük találkozni.


A másik, hogy a barátnőd mindig próbált rád időt szakítani és tudod, hogy szeret ezt érzed azért és szerelmes is beléd. Ennek ellenére ezek a dolgok, mennyire zavarnának? Mit éreznétek?



Kort is írhattok.


L



2017. febr. 6. 22:10
 1/8 RRR ***** válasza:
100%

A nyomkodás nem ,ha nem vele szeretnék lenni,foglalkozni,beszélgetni.


Az irtóra zavarna,hogy nem volt annyi esze,hogy egy másik telóról rám szóljon,hogy ne aggódjam szét miatta az agyam és ne gondoljam,hogy dugatja magát valakivel

2017. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ritkán fordul elő ez, havi 1x max, hogy elmegy bulizni a bátyjával meg a csajával, az nem zavar. Az viszont igen, hogy éjjel a telefonját nyomkodja ahelyett, hogy hozzámbújna. Vagy úgy érted, akkor, amikor nem alszunk együtt? Azt csinál, amit akar, amíg nem flörtölget, bohóckodik másokkal. Mindenesetre nekem ez a nem tudom elérni dolog nem szimpatikus. Gyökerek kedvéért leírom, hogy nem zavarnám 10 percenként a buli alatt, de legyen elérhető, bármi történhet vele este, bajba is kerülhet.
2017. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Telefon nyomkodás: Azt csak akkor amikor éppen te is mást csinálsz pl olvasol, vagy már aludni aksrsz. És olyankor a barátnőd lehet telefonozik kicsit, de nem flörtölget senkivel, csak beszélget a barátaival chaten.


Nem, nem dugatta magát senkivel. Csak elment a testvérével és a párjával szórakozni, de nagyon késő volt, ezért inkább náluk aludt.


Miért a legrosszabbakat gondoljátok? Hogy megcsalt a párotok vagy, hogy baja eshetett?


Az én páromban is ez a két kérdés fogalmazodótt meg? Hihetetlen volt mennyire felkapta a vizet ezen. Nem tudtam neki elmondani amit szerettem volna, végig kellett hallgatnom a kirohanását, rögtön megvádolt, hogy megcsaltam, biztos mással ke*éltem és azért is képes volt haragudni rám, mert 1 óra után már nem kértem el a bátyám telefonját, hogy zargassam a páromat. Azthittem, hogy azért simán megnyugszik és bízik bennem. De nem...mindenfélére gondolt már. Persze sikerült megnyugtatnom és a bátyámmal is beszéltek, de azzal is üvöltözött.


Most komolyan, miért érzem úgy, hogy ez már túlzás:(


Nem, nem tudtam volna így reagálni fordított esetben sem, tudom, hogy ő is tud vigyázni magára és baromira megbízom benne!! Ha otthon hagyta volna a telefonját, akkor meg végképp nem gondolnám, hogy ennek ellenére is kötelező lett volna jeleznie merre van.

2017. febr. 6. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A telefonozás nem zavarna, ha olyankor csinálja, amikor én is elfoglalom magam mással. Ha őt ez köti le, nyugodtan.

Az, hogy bulizik a bátyjával, nem baj, megbízok benne annyira, hogy nem csal meg, illetve gondolom a bátyja meg is védené, ha bajba kerülne. Annak nem örülnék, hogy semmi jelzést nem tud adni, hogy ne várjam és ne aggódjam szét magam miatta (félreértések elkerülése végett: ha előre szól, hogy a bátyjával lesz, semmi gond, tudom hogy minden OK, reggel találkozunk. Úgy viszont, hogy kb. ötletem sincs hol van, eléggé aggasztó a helyzet).

2017. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is elküldeném a halál f.aszára a párom, ha nem szól hogy nem jön haza. Halálra aggódnám magam. Nincs kifogás, nem tenné zsebre amit tőlem kapna....és szó nincs megcsalásról. És még te vagy felháborodva? Minimum hogy sűrűn bocsánatot kér. Ha nem, és fel sem fogja ez mennyire gáz akkor pedig lapát.
2017. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja aki esetleg további privátokat küldene az ne lepődjön meg, hogy eddig válasz nem érkezett -.- a párom belépett tegnap a gyks fiókomba és képes volt itt feltenni a kérdést:D a kis...nem normális -.- azthitte majd megvéditek? ;D na most lehet oltani, engem de nincs igaza a csajomnak -.- és köszi a komikat:DD azthitte a csajom, hogy majd megsajnálják -.- istenem..adjatok ötletet, hogy most ezzel a hisztissel mit tegyek? -.- remélem csinált magának fiókot és majd egy másik kérdésében megint rólam ír -.-
2017. febr. 7. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha másnap elmagyaráznád, egyáltalán nem zavarna.

Igazából nem is kombinálnék, szerintem egy kapcsolatban alap a bizalom, bármennyire is ki akarnálak osztani, megvárnám még magadtól elmondod volt-e valami ))

Mivel állításod szerint nem volt semmi, és én ezt elhinném neked, semmi probléma nem lenne.


20/f

2017. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért elég beteg másik fiokjábol kérdéseket feltenni, má' nehari:D

utolso voltam

2017. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!