Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas nőknek gyakran van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nőknek gyakran van hogy nem tetszik magas férfi?

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és szeretem a magas lányokat. Ad egyszerűen egy pluszt a vonzalmamhoz ha egy lány legalább 177-178 cm (alatta nekem átlagos magasságúak). Életem legnagyobb szerelme egy 183 centis lány volt, de voltam már kb 190 centis nővel is.


Alapvetően is inkább jól nézek ki külsőre magasságtól függetlenül is (jóképűnek mondott, sportos alkat). Mégis volt többször is hogy 180+-os lány úgy utasított el ismerkedéskor (vagy egyáltalán mielőtt megismerkedhettünk volna rendesen), hogy közben előtte arról beszélt, hogy csak a magassága miatt kerüli sok férfi.


Magas nők, ti hogy álltok a magas férfiakhoz?



2017. febr. 8. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 180+-os lány esetében biztos, hogy nem a magasságoddal volt a gond, hanem valami mással.
2017. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Itt valami masrol lesz szo. Szerintem egy magas lany inkabb orul ha egy nala magasabb pasival kerul ossze...
2017. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy magas lány általában kedveli a magas férfiakat. :)
2017. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van #3! :)
2017. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem igazán szeretik a 190+ férfiakat...
2017. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!