Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha pasik lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha pasik lennétek hogy csajoznátok; meg ha ápoltság meg sportolás ellenére is állandóan azt mondanák a csajok hogy van barátom?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom egy pasinak hogy van barátom:

-tényleg van, vagy

-nem szimpatikus az ember vagy a közeledése


Hogy közelítesz meg egy lányt, mivel szólítod meg? Innen közelíteném meg a dolgot. :)

2017. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De te kevered a szerepeket, nem te vagy a kérdező hanem én! :) Ha pasi lennél hogy csajoznál?
2017. febr. 11. 12:54
 3/28 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy konkrétan hogy mész oda a lányhoz amikor ezt a választ kapod. :)

Ha srác lennék: Kávézóban, utcán, buszmegállóban leszólítanám a lányt, és elkezdenék egy általános beszélgetést. Ettől nem ijed meg senki és talán kialakul egy szimpátia.

Ha csak úgy odajön valaki, hogy "szasz, van barátod?" én elhajtom.

Ezt tapasztalatból írom. :)

2017. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
En ismeros lanyoknal probalkoznek, biztos nem random csajoknal az utcan.
2017. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
olyan csajt keresnék, akiről tudom, hogy nincs pasija.
2017. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
és ezt hogy csinálnátok?
2017. febr. 11. 13:18
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, mivel nem vagyok ferfi es nem szoktam lanyokkal ismerkedni parkapcsolat celjabol. Gondolom akivel szimpatikusak vagyunk egymasnak, azzal adna magat a dolog, soha nem gyartottam elore pasizasi strategiakat sem, ferfikent sem tennem. Ha ott a helyzet akkor alakulnak maguktol a dolgok.
2017. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

#1


"Ha azt mondom egy pasinak hogy van barátom... nem szimpatikus az ember közeledése"


Na most kiderült a turpisság. Én mindig is tudtam, hogy a "van barátom" szófordulat sokszor csak egy lerázós szöveg. De igazából meg tudom érteni, hogy ezzel jöttök ilyenkor, mert egy ilyen kijelentés után a próbálkozó pasik többsége azért megfutamodik. És nyilván ez is a célotok:)

2017. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Én igényesen öltözködnék, férfiasan nem páva csíra módjára, ápolt lennék sokat mosolyognék és mindig egyenes háttal járnék. Ennyit a küls megjelenésrõl. Amikor pedig udvarolnék egy lánynak akkor tisztelettudóan, kifonomultan fogalmaznék, mellõzném a káromkodást és úgy bánnék vele mint egy igazi hölggyel. Ha hiszed ha nem akármilyen nyálasnak tûnhet de ha egy novel urinõként bánsz ajtót nyitsz neki, érdeklõdést mutatsz az iránt amit mesél és elszótakoztatod akkor el lesz ragadtatva.
2017. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Fura, én csak akkor mondom, hogy van barátom, ha tényleg van. Ebből kiindulva sehogy nem csajoznék máshogy, mert feltételezném, hogy igazat mondtak.

Amúgy finoman próbálkoznék, facebookon pl tuti nem írnék rá senkire, és az utcán se támadnám le őket. Volt olyan srác, aki normálisan jött oda, hogy szia, ne haragudj, de szimpatikusnak tűnsz, stb, vele beszéltem pár mondatot, aztán kért elérhetőséget is. Az olyanokat, akik a semmiből elémtoppannak, hogy adjam meg a számom, mert jó a combom, reflexből elküldöm, ha van barátom, ha nincs.

2017. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!