Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a párom legjobb barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég kínos a helyzet és kellemetlenül is érzem magam kicsit, meg sajnálom is őt, de nem kimondott a dolog. Megpróbálom röviden leírni a helyzetet.


2 éve vagyunk együtt a párommal, abból másfél éve együtt is élünk. Van ez a barátja, hosszú évek óta a legjobb barátja, mindenhova együtt mennek, együtt is éltek régebben meg mindent egymással osztanak meg. Így én is elég rendszeresen találkozom vele: szórakozni együtt megyünk ki (nemcsak hármasban, de ha többen, akkor is mindig ott van), hozzánk is sokat jár fel. Az elejétől kezdve nagyon kedvelem, rengeteget röhögünk, lényegében barátok lettünk mi is. Volt egy időszak, hogy 2 hónapra hozzánk is költözött, mert elvesztette az albérletét és nem volt hova mennie ideiglenesen. Akkor is nagyon sokat voltunk együtt, esténként, ha párom dolgozott, sokszor filmeztünk, dumáltuk, játszottznk stb. Neki jó ideje nincs senkije, elég magányos, és egyre jobban süpped bele abba, hogy nem mer kezdeményezni és beleragadt ebbe az állapotba (pedig tehetséges zenész és jól is néz ki).


Már egy ideje, jó egy éve észrevettem, hogy másként néz rám. Hogy nagyon megkedvelt, és nem csak barátként. És egyre inkább érzem, hogy feszélyezve van, amikor ott a párom is, ha meg kettesben vagyunk, akkor felenged, és olyan mint régen. De az ember észreveszi, ha valaki ÚGY néz rá. És ő ÚGY néz. És emiatt én is egyre feszélyezettebb vagyok, ha találkozunk. Párom ebből egyelőre semmit nem vett észre, és őszintén nem is nagyon akarom neki felhozni, mert nem akarom a fiút se kellemetlen helyzetbe hozni, ugyanis ő ezt nem mondta ki soha vagy nem kezdeményezett, meg nem akarom a barátságukat tönkretenni esetleg. De a dolog egyre kellemetlenebb. Arra már figyelek, hogy ne nagyon maradjunk kettesben, nálunk sincs már úgy, hogy párom ne lenne ott, inkább csak szórakozóhelyeken találkozunk, vagy ha beülünk valahova. De múltkor is nagyobb társaságban voltunk, és többször vettem észre, hogy engem néz, és amikor ránézek, zavarodottan elkapja a fejét és maga elé néz.


Ti hogy kezelnézek ezt le? Igazából sajnálom is, mert ha mondjuk tényleg belém szeretett (mert nem hiszem, hogy csak tetszenék neki, túl régóta van ez az állapot és egyre durvább, ahogy észrevszem), annyira rossz, hogy mióta beszél arról, hogy nem talál senkit, akibe beleszerethetne, és tudom, hogy szenved ettől az egésztől. És biztosan tudom, hogy nem próbálkozna be nálam, szereti annyira a párom.

Harmincasok vagyunk mindannyian.



2017. febr. 13. 14:08
 1/7 Haku-sama ***** válasza:
0%

"annyira rossz, hogy mióta beszél arról, hogy nem talál senkit, akibe beleszerethetne, és tudom, hogy szenved ettől az egésztől."


Ezek a gyenge, nyálas pacákok csak rontják a valódi férfiak hírét, nem is értem, hogy nevelhettek ki ilyen hulladék pacákokat.


A Jó Istennek legyen hála amiért én normális környezetben nevelkedtem, és nem lettem ilyen érzelmileg gyenge pacák, akire ha ráfújnak egyet, rögtön összeroskad.

2017. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Haku-sama ***** válasza:

A kérdésre a válasz, mert azt kifelejtettem:


ne engedj a non-verbális érzelmi zsarolásának, hogy mondd meg neki, hogy szedje össze magát, legyen férfi a talpán és keressen egy másik nőt.


A kapcsolatot meg szakítsd vele meg, mondd meg neki, hogy ő is kerüljön el, ne nézegesse a képeidet sem, stb... mert így csak tovább erősödnek az érzelmek. És mondd meg neki azt is, hogy ha nem állítsa le magát, elmondod másoknak is, mert ezt már kibírni nem lehet. Férfi szemszögből ez a tanács, ezt kellene tenned...


De gondolom jönnek majd a nők, akik ideírják, hogy legyél vele kedves, meg ne bántsd meg, stb... döntsd el, melyik az észszerűbb megoldás.

2017. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Haku-sama ***** válasza:
*állítja - sorry, elírtam.
2017. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerüld el messzire a pároddal járjatok el kettesben progranokra és szervezzétek ugy hogy ő pont ne tudjon menni veletek !Beszéld meg a pároddal hogy a baràtja régóta magànyos és szervezzetek be neki egy csajt !
2017. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen eljárunk kettesben is programozni, nem úgy kell elképzelni, hogy mindig velünk lóg.

Ő is tudja, hogy magányos, már sokszor mutattuk be barátnőimnek is, meg amúgy próbálkozik ő össze-vissza, de normális kapcsolat sosem jön neki össze.

2017. febr. 13. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyel. Majd elmulik...talal egy lanyt es rajon h ez egy futo bolondsag volt.
2017. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Az én feleségembe is beleesik olykor egy kollégája, ismerőse, sőt egy barátnője engem akart lecsapni a kezéről, pedig akkor már 52 voltam. Ilyen mindig volt és mindig lesz.
2017. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!