Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm akkor nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akkor nem is leszbikus?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmről lenne szó. Van barátnője, aki idősebb nála, totál leszbi alkat. Barátnőm pár éve jött rá, hogy mi a helyzet, de pl. mikor megyünk az utcán és Őt ugye szinte minden srác megbámulja, mert nagyon szép, akkor mindig elpirul, meg van, amikor mosolyog és így örül, hogy nézik. Meg van, amikor nézi egy srác és elkezd vele szemezni. Akkor volt olyan, hogy mentünk egy helyre, nézte egy helyes srác, Ő meg mondta, hogy "de aranyos pasi". Sőt, a volt barátjával kb fél éve csókolóztak, mikor találkoztak. Ő mindig azt mondja, hogy fiúval nem tudna járni, de akkor miért van mégis néha oda a fiúkért?
2010. máj. 8. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt hívják biszexnek
2010. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
divatbuz.i.
2010. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is bi.
2010. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ne legyél már primitív
2010. máj. 8. 15:59
 5/11 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva: nem, nem leszbi

bi vagy divatleszbi (hogy ne legyeik bunkó :) )

2010. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A divat nem az, mikor kelleti magát a pasik előtt bulikban, miközben egy csajon tekereg? ő nem az a fajta, aki divatból csinál valamit, van saját egyénisége, csak ezen gondolkodtam, hogy akkor miért néz rá egyáltalán egy srácra is, ha amúgy nem tudna hozzá vonzódni. Vagy lehet, hogy ez csak jót tesz az önbecslésének? Mármint azért mosolyog, mert örül, hogy tetszik az embereknek.
2010. máj. 8. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:

akár lehetne így is, a hetero csajok is megnézik egymást, miért ne nézhetné meg a fiúkat

na de ha már smárol az expasijával...

ja és ha az exe pasi...

2010. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk így tényleg fura.Na mindegy, nem is igazán az én dolgom, csak kíváncsi voltam, mit gondoltok erről
2010. máj. 8. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenestre nem lennék a barátnőd barátnője helyében...
2010. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Addig nem szemez senkivel, amíg barátnője van, a csajt most nagyon szereti.
2010. máj. 8. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!