Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámírt exem legjobb barátja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámírt exem legjobb barátja. Megkérdeztem minden rendben van-e exemmel és azóta sem ír vissza?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta van barátom, teljesen túl vagyok exemen. Ki is törölt facebookról, de haverja állandóan kíváncsiskodik. Nem mondtam el neki az új barátom, mert a végén őt is zaklatnák. (nekem is mindig írogat valami ismerőse nevében)

Gondoltam egyszer kedves leszek és szépen beszélek vele, rákérdeztem, hogy minden rendben van-e a volt barátommal de azóta nem válaszol a haverja. Csúnya dolog lenne letiltani az összest? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni?



2017. febr. 17. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem érdekel, minek írsz ki kérdést?

Egyébként nem muszáj tiltanod őket, jobb, ha egyszerűen csak nem veszel róluk tudomást.

2017. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!