Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli hölgyek, Elon Musk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli hölgyek, Elon Musk szerintetek jóképű? ( paypal, Tesla, SpaceX, milliók nélkül)

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Érdekes arca van, nekem bejön. + a keresete sem rossz.

Net worth: 13.9 billion USD (2017) Forbes

2017. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem azt mondom, hogy megdughatna egy Teslaért vagy egy kis töredékért a vagyonából de mivel ő azon kevés milliárdos elit körbe tartozók egyike aki tényleg valami hasznosat csinál és nem csak árt az emberiségnek ezért egye fene berakhatja ha nagyon akarja :D 22/f

Najó vicceltem azért nem rakhatja be, de bírom őt :D

2017. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Alkatra, stílusra bejön. Van olyan képe, ahol szélesen mosolyog, ott kimondottan szimpatikus.

Inkább mondanám átlagosnak, mint kimondottan jóképűnek, de nem rossz pasi. Legalábbis ha meghívna egy kávéra (semmi Tesla és egyebek, mondjuk egy ismerős, aki így néz ki), akkor simán.

2017. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, helyesnek gondolom, érdekes arca van. Ami nekem nagyon vonzóvá teszi, az az intelligenciája (bár párkapcsolatot nem tudnék egy olyan személyiséggel elképzelni, mint amilyennek tűnt a róla írt könyvben, amit olvastam). Mindenesetre figyelemreméltó, érdekes személyiség, nekem inkább amiatt tetszik, nem csak a külseje miatt.
2017. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Férfiként mondom, hogy nagy arc. Szimpatikusnak nem mondanám, de megtalálta az idők szavát, az biztos. Évente milliárdokat akaszt le az amerikai szövetségi kormányról, meg előadja, hogy ő mekkora zöld a Teslával, így minden Y-generációs imádja. Az mondjuk senkit nem érdekel, hogy az áram hogyan kerül előállításra.


De tényleg, le a kalappal, tudja, hogy mi kell a pórnépnek.

2017. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem jon be. Jobban tetszenek a hosszuhaju, tetkos rockerek. Szakallal!
2017. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát én eddig nem tudtam,hogy néz ki,többször hallottam már a nevét a Tesla által,de azt hittem,valami idősebb férfi,mint Bill Gates.

Most volt pár napja eppen,hogy egy Tesla-s sofőr életet mentett Nemetorszagban,és az autóban keletkezett kárt Elon Musk azonnal megtéríti a hősies tettért.

A hírt olvasva nagyon szimpatikus személyiségűnek gondoltam.

Most viszont kíváncsiságból Goggle-n rákerestem,és még helyes is. :)

Kedves a mosolya,szóval egy kávét szívesen meginnék vele-a vagyonától függetlenül.

29/N

2017. febr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*Google-n :)
2017. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem, nekem egérfejű
2017. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek a milliói, ha lelkesedik az iránt, amit szeret csinálni. A legvonzóbb tulajdonság! Szerettem már bele emiatt csóró tanárba is. :) Az efféle emberek határozottak a céljaikat tekintve, ami a mai férfiak max. 1/3-áról mondható el, a többi csak tengődik napról napra.
2017. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!