Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupán figyelmes, vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán figyelmes, vagy ennyire teper értem?

Figyelt kérdés

A múltkor volt ez a kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nos, akkor megbeszéltük a találkozót a leányzóval, azt is, hogy meghívom kávézni. Mivel nem vagyok ott ismerős, mondta, hogy hol találkozhatunk, arrafelé vannak jó helyek. Aztán most azt mondta, hogy ha úgyis a város x részén lesz dolgom, és esetleg megéheznék, akkor ott is találkozhatunk (tehát azt vettem ki ebből, hogy neki kellene valószínűleg többet utaznia, mert korábban a város egy teljesen más részére beszéltük meg a helyszínt, és akkor mondta, hogyan juthatok el oda), és ehetünk valamit. Sőt még azt is mondta, hogy szívesen megnézi nekem, hová mivel lehet eljutni a városon belül, meg kéretlenül is adott néhány infót. Szerintetek jól érzem, hogy ez már több szimpla kedvességnél? Olyan, mintha be akarna vágódni nálam, és van egy olyan érzésem, hogy nagyon akar találkozni velem. Vagy egyszerűen csak azt gondolja, hogy engem pátyolgatni lehet és kell? :) Ezek után nyugodtan próbálkozzak majd nála, és próbáljam megcsókolni a végén? Szerintetek többet is érezhet irántam barátságnál?



2017. febr. 18. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy az útvonaltervezőkre van rákattanva vagy rád. Az utóbbira tippelek.
2017. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Mar ez is back, ha figyelmes?
2017. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Back=baj
2017. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! Már utazási információ adása is felhívás a smárolásra?
2017. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: Ha nem olvasod végig az egészet, és az előzményeket, akkor minek okoskodsz? Bár neked valószínűleg minden félelmetes és undorító, még az is, ha rád néz egy férfi, nem is értem, hogy mer valaki ilyen borzasztó dolgot művelni?
2017. febr. 18. 22:38
 6/7 A kérdező kommentje:
#2: Szövegértelmezési problémák. Nem azt mondom, hogy baj, arra voltam kíváncsi, hogy az előzmények fényében ez mit jelent: csupán kedvességet, vagy esetleg annál többet. De már megszokhattam volna, hogy ezen a nyomorult oldalon a lényegi dolgok helyett mindenki csak kiragadott szavakba köt bele.
2017. febr. 18. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi olyan nem jött le ebből, hogy teperne érted. Az viszont igen, hogy szívesen találkozna.

Nem akar várakozni, ezért segít a tájékozódásban, nehogy elkéss. :)

Nincs olyan, hogy bárki megmondhatná, hogy az első randin csókoljad-e meg, vagy a másodikon, vagy mikor. Csókold meg akkor, amikor szeretnéd, mert elhatalmasodott rajtad ez a vágy, de akkor tényleg!

Próbáld meg magadat adni, ne akarj görcsösen se tetszeni, se hódítani, se más olyat mondani, vagy tenni, ami idegen az egyéniségedtől. Szerintem nyugodtan megmondhatod, hogy nincs igazán gyakorlatod a nőkkel, ez a normális lányokat inkább lelkesíti, mint taszítja. Egyáltalán, az őszinteség nagyon kifizetődő.

2017. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!