Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem azokat a magányos férfiakat, akik azért maradnak egyedül mert túl nagyok az igényeik, és elvárják hogy fiatal húszas szép lányok az ölükbe hulljanak?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam, hogy előnytelenebb külsejű férfiak panaszkodnak arról, hogy egyedül vannak mert nem tudnak barátnőt szerezni maguknak. Az ő külsejük nem valami vonzó, de elvárják a partnerüktől hogy bomba csajok legyenek. Ez csak szerintem értelmetlen?

2017. febr. 19. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
És a nők miért várják el, hogy legyen pénzed és kocsid meg kigyúrt legyél?
2017. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez értelmetlen. Sokan viszont azért vannak egyedül, mert nem csak a bombázóknál próbálkoznak sikertelenül, hanem a hasonló korú (vagy éppen idősebb), hasonló külsejű nőknél is.
2017. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1, menj már az általánosításoddal. én sem általánosítottam, kérlek, te se.

a kérdés nem erről szólt.

2017. febr. 19. 14:37
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Mi abban a nagy igény, hogy legyen értelmes, olvasott, érdeklődő, humoros, megbízható, felelősségteljes egy nő, aki lelkileg és fizikálisan is egyedülálló? Magyarázd már el, kérlek! :)
2017. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Valóban túl nagyok az igényeim, mert elvárom, hogy egy nő legyen őszinte, kedves és intelligens. Ilyen nő alig van, az is mind kapcsolatban, de sajnos másmilyen nem felel meg nekem.
2017. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül maradni -válogatósság miatt- bocsánatosabb mint hitegetni másokat addig amíg nem érkezik a megfelelő sellő vagy királyfi.
2017. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én nem a belső tulajdonságokról beszélek.

Kérlek válaszolók: olvassátok végig.

Arról beszélek csupán, hogy vannak férfiak, akik elvárják hogy szép fiatal barátnőjük legyen, mikor ők nem éppen a leghelyesebbek.

2017. febr. 19. 14:41
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Az elvárás szerintem is inkább az, hogy legyen "értelmes, olvasott, érdeklődő, humoros, megbízható, felelősségteljes egy nő, aki lelkileg és fizikálisan is egyedülálló, és mellette csinos, átlagos arcú, ami inkább szépet jelent a gyakorlatban.
2017. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen vannak ilyenek. És? Mi a kérdés? Nők is vannak, akik az igazit várják negyvenakárhány évesen is. És?
2017. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én nem az általános elvárásról beszélek, hanem bizonyos emberek elvárásaival, akik így gondolkodnak.

És ha valakinek átlag alatti a külseje, akkor miért gondolja hogy az átlagos/átlag feletti nők "járnak neki", és panaszkodik, hogy nem talál?

Hiszen ha azok a nők is így gondolkodnak, akkor az átlagos meg átlag felettit akar.

2017. febr. 19. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!