Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány miatt kissebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány miatt kissebb nemi aktivitás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyerek korom óta elég önbizalom hiányos vagyok , sajnos próbáltam 1-2 dolgot tenni ellene , de egyre inkább erősödik.

Ez részben szerintem a péniszméretemből adódik ( 16 cm hosszú , 4.5 cm széles 21 évesen ).

Most már olyan szintre jutottam , hogy szex közben félek hogy a páromnak nem vagyok elég nagy és emiatt mivel elkezdek kattogni nem is olyan a szex. Mit lehetne ez ellen tenni szerintetek ? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. febr. 20. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ördögi körbe sodrod magad. Azért rossz, mert ilyen hülyeségeken pattogsz. Fogadd el a méreted... 16cm nem kicsi, hanem bőven átlagos. Van akinek ekkora sincsen, és mégis remekül éli szexuális életét. Ez csakis fejben dől el. Fogadd el magad, és próbáld meg magaddal ezt tudatosítani.
2017. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csàvokam èsznel vagy?? 16? nekem is akkora es hidd el ha par cm el nagyobb lenne sok csajnal mar kiesnel..34f
2017. febr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rengeteget stresszeled magat, az valóban vezethet kisebb aktivitáshoz.

Egyébként meg a 16... egyáltalán nem kicsi.

Hidd el, igen sok olyan nő van, akinek a nagyobb már rosszabb lenne!

40f

2017. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!