Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt már "kitombolós"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már "kitombolós" időszakod, válaszolnál az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartott kb.?

Hány sráccal és/vagy lánnyal szexeltél?

Hány sráccal és/vagy lánnyal volt csak petting/orál?

Hány éve volt ez az időszakod?

Kort és nemet is írj légyszíves.



#szex #petting #kitombol
2017. febr. 20. 01:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4 év, kb 15, kb 30, 6, 24F
2017. febr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Volt kitombólós időszakom, de bármennyire is akartam, sajnos nem sok csajjal jött össze a szex. Talán 2-vel volt valami 1 év alatt.

Petting stb az valamivel több 4 lány talán...

4 éve volt

Valahogy inkább a bulikban, a piában, és balhékban volt ez gazdag időszak, de tényleges bunyóra nem került sor.

26/F

2017. febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

kb 3 évig tartott, 15 évvel ezelőtt, az egyetem utolsó éveiben meg még utána egy rövid ideig.

kb 6-8 pasival volt szex, meg szerintem kb ennyivel volt egyéb "valami" is.


37/N

2017. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Volt igen, vagy is 14 éves koromtól. Akkor volt az első szex, ugyan csak 14 éves lánnyal. Ez a kitombolós korszak még így hatvan évesen sem ért véget. Én úgy látom, akinek 18-20 évesen is több kapcsolat, kaland kellett, annak végig kell, még tud teljesíteni. A barátaim is megnősültek sorba, de ezt az életmódot folytatják azóta is.
2017. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kb 5 évig 25pasival feküdtem le ,és a csókra pettingekre nem emlékszem.

2015 vegén fejeztem be a hülyeségeket merr elég volt kieltem magam és azóta lassan 1 éve nagyon is szerelmes vagyok boldog párkapcsolatban élek. Csak a megfelelő ember kellett hozzá. Előtte nem jöttek össze a dologok.

24/L

2017. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25 pasival?! :D az igen
2017. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát jól van no :D nem szoktam vele dicsekedni . Nagyon nagyon nagyon naív voltam ez volt a fő probléma. Meg sajnos az első nagy szerelmem megcsalt és elkeseredesembe hulyesegeket csinaltam
2017. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

amikor a kitombolás még mást jelentett... zöld pardon, kannás bor, semmi fiúzás, csak barátnők... jajj be szép is volt.

én csak kapcsolatban szexeltem eddig. máshogy nem látom értelmét.

23L

2017. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
5 ös ,ezt tudja a jelenlegi parod is hogy 25 csavo mászott meg?😁
2017. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Volt kitombolós időszakom, kétszer is. Az első a házasságom előtt, 16-24 éves korig. Próbáltam már összeszámolni az akkori partnereimet, de nem sok sikerrel. Nemes egyszerűséggel azt szoktam mondani, közel 50.

A második a válásom és a második házasságom közötti intervallumra esett. Itt már hamarabb elkapták a tökömet, amit nagyon nem bánok, mert a feleségem a földkerekség legnagyszerűbb asszonya.

58F

2017. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!