Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő (férfi-foglalt) csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
..hogy ha nem tudom ezt csinálni, akkor szerinte jobb lesz ha letilt (instagram). Mondom: nem szükséges, akkor törlöm a profilom. És töröltem magam. Na most..csak én gondolom úgy, hogy férfi fejjel oltári marha volt? :D Jó, oké, barátnője van, de én csak egy kis mini-szeretői valamit akartam, úgy 3x-4x. Ő azt mondta hogy csak 1x és hogy nem akar semmi beszélgetést, enyelgést, csak durr bele és annyi. Még azt is elnézte volna, hogy ÉN vegyem ki hozzá a hotelszobát, ergo én fizetek azért, hogy ő egy alkalommal (viszont mindent bele) átmenjen rajtam. Legalább akkor már érzelmesebb lett volna, ba*za meg..!:D Szerintetek meg fogja bánni? Az, hogy nem csicsergem ki és meg lehet(ett) volna bennem bízni, azt ő is tudta..

2017. febr. 20. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
88%
Jó nagy ri.banc vagy te is.
2017. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
1: Nem ez volt a kérdés.:)
2017. febr. 20. 16:44
 3/86 anonim ***** válasza:
94%

Attól még igaz:)


Maga a kérdés úgy, ahogy van értelmetlen és hülyeség.

2017. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:
3: :D Hát márpedig ez megtörtént velem, úgyhogy sajnálom, de a kérdés még mindig áll.
2017. febr. 20. 16:47
 5/86 anonim ***** válasza:
78%
Hu, de ostoba vagy.
2017. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
71%
Attól még lehet értelmetlen a kérdés, hogy megtörtént veled. Mégis mit vársz mit írjunk? Jól meg akart csak dugni, te meg hagytad magad, mert rib.anc vagy. Tessék válaszoltam.
2017. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
13%

Hülye volt a pasas, igazad van.

És ri..ancból lesz a legjobb feleség:)

2017. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es a normális választ.;)
2017. febr. 20. 16:49
 9/86 anonim ***** válasza:
90%

Miért bánná meg?

Pont ennyit érsz. Egy ingyen menet.

De neked több kell, amiből ő nem kér. Majd jön helyetted másik ingyenqurva, elég sokan vagytok. Még válogathat is.

2017. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
73%
Szeretlek kislány rafinált vagy azért.... Szeretlek k@rva mer megdöglesz a faszér." :)
2017. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!