Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érint meg mindig és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érint meg mindig és ölel meg néha?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint nem érdeklem. Mással randizgat. Barátok vagyunk,nekem van parkapcsolatom. De még is fura. Mással nem csinálja ezt.

20L


2017. febr. 20. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is tapogatnék lányokat de nem eröltetem amikor ők nem akarják erre besértődök aztán már én nem akarom kb erről szól az eddigi életem:P
2017. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ilyen srác ismerősöm, aki elköszönésnél/köszönésnél puszival köszön nekem és néha magához húz. kedves gesztus szerintem, de max annyit szűrök le belőle, hogy bírja a búrám, jó arcnak, haverlánynak tart.
2017. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!