Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti szeretitek a csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek a csendesebb fiúkat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. febr. 20. 20:16
 3/9 anonim válasza:
Egyértelműen igen!
2017. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Az alfákat szeretjük. Egy csendes ember pedig sosem lesz alfa (ami nem jelenti azt, hogy folyton üvölt)
2017. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

4-es jól leírta.

A csajok elsősorban az alfákat szeretik. És én azt vettem észre hogy mostanában annyira rohannak az emberek hogy nincs idejük mindenkit megismerni. Ahelyett hogy megnéznék maguknak az embert és az alapján itélnék inkább azt hiszik el amit mond magáról.

Más szóval hiába vagy te egy jó testű elképesztő ésszel megáldott és jóképű srác hogyha nem beszélsz. Jön melléd egy fele olyan jó, de nagy dumás pasi és elviszi az összes csajt.

Lehet ezen sírni, tagadni és mondogatni hogy de az számít ami a legbelül van. Viszont a mai világban el kell tudnod adni magadat jó beszéddel majdnem mindenhol. Én is csendes és visszahúzódó voltam, és nehéz volt fejlődni, de fejlődtem. Szerintem ön vigasztalás és hitegetés helyett sokkal célravezetőbb megpróbálni fejleszteni magunkat.

Ez természetesen nem azt jelenti hogy mindig üvölteni kell az osztályban (bár furcsa módon az állandóan orrhangot kiadó fiúk népszerűek a lányok körében). Még azt sem jelenti hogy állandóan szerepelni kell és beszélni. Viszont azt hogyha mondanivalód van azt határozottan és jól elő tudd adni. És ne bujkálj az osztálytársak elől.

2017. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy csendesebb fiúról általában kevesebb dolgot lehet tudni.

Én amúgy is elég nagyhangú vagyok, én jobban örülnék egy hasonló nagyszájúnak. :D

2017. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Naná! ;)


[link]


[link]


És igen, valóban az Alfa Romeo a kedvencem. :P

2017. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
csak őket
2017. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretik, barátként... mivel megismerni őket nehezebb, és nem játsszák el a bugyigravitáló "MICSODA FÉÉÉÉRRRFIII!!!" alfahím szerepet.

Én is csendes vagyok, bár jóképűnek mondanak, jó anyagi helyzetben vagyok, kb fitt vagyok, jól el lehet velem beszélgetni mindenről, motorozom, bringázom, 2 autóm van, az ágyban csak jó visszajelzéseket kapok szóban és láthatóan is, de mivel nem reklámozok mindent, nem kompenzálgatok, nem pofázok állandóan, észre se vesznek... vagy legalább is azokkal a lányokkal akik szeretik az ilyen fiúkat egyszerűen nem találkozom sehol.

Szóval én egy olyan rejtett "alfahím" vagyok :D

2017. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!