Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrtelenitő krémmel szőrtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelenitő krémmel szőrteleníteni a fenekemet? lehetséges? Valaki próbálta már? 24/L

Figyelt kérdés

Ánusz körül gondoltam... elég igénytelen ha ott szőrös szerintem,és már kezdem unni a gyakori borotválást.

Valaki próbálkozott a szőrtelenítő krémmel ott? mert nem tudom elképzelni milyen pozícióban lehetséges az.. :D



2017. febr. 20. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én epilálok ott. Nagyon mazochista dolog, de az első után már nem fáj annyira, és tovább marad szőrtelen, meg nem is kezdi el szúrni, mint a borotválás után.


Krémmel még nem próbáltam, de szerintem azt max úgy tudnád megoldani, hogy a szokásos 6-8 percet végig hason fekve, kézzel két oldalra húzott farpofákkal várod ki, mert ledörgölnék egymásról a krémeket. Nekem legalábbis ez a kép ugrott be erről :D

2017. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jesszus. :D Szerintem ordítanék ha epilálnék xd
2017. febr. 20. 20:47
 3/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én guggolva gondoltam :D végül is ugyan az a hatás mint hason fekve,nem ér össze :D
2017. febr. 20. 20:49
 4/15 anonim ***** válasza:
A borotva gyorsabb, a krémtől is ugyanúgy kinő pár nap alatt.
2017. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2: én is elmormolok pár csúnya káromkodást közben, de ezt elég 1-2 havonta csinálni, míg borotválásnál azért hetente (minimum) nem árt. Jól mondja a 4. számú válaszoló, azért a krém nem hat jelentősen tovább, mint a borotva, cserébe tovább tart a használata. Na, az epilálásnál ez a probléma nem áll fenn :D Az sokáig tart, iszonyúan fáj, de legalább a hatás is megmarad :D
2017. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem,köszi a válaszokat. :)

Amúgy krémet azért preferálom jobban mert kevésbé szoktam tőle kipattogni mint a borotvától :)

2017. febr. 20. 20:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hülye vagyok, de nem lehet, hogy direkt van ott szőr?
2017. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát, elméletileg mindenhol ahol van szőr,ott "kell" hogy legyen.

De ez a mai világban már nem annyira fontos, Értsd: Fejlődés,régen fontosabb szerepe volt a szőrnek a testen , a ruhák hiánya miatt kapásból :D Ezért se vagyunk már "ősemberek".

De szerintem az ánusz körüli szőrnek nincs sok haszna. :)


Egyéni vélemény,ne kövezzetek meg ha butaságot írtam :D

2017. febr. 20. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az epilláló "nemnormális"-hoz. ;) Tényleg durva (bár ánusz környékén annyira nem, mint a kényesebb helyeken :D), de sokkal tovább tart a hatás, valóban nem szúr 1-2-3 nap múlva, mint a borotválásnál, ill. a borotvától én is kipattogok, epillálástól nem. Mondjuk a s3ggemet nem szoktam nézegetni, de szerintem érezném, ill. a hónaljamon+szeméremdombon is látom, hogy nem árt neki, nem pattog ki.
2017. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pontosabban, milyen krémröl beszélsz?
2017. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!