Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt közületek olyan, aki már több külföldi sráccal is lefeküdt (hetero kérdés)?

Figyelt kérdés

Mennyire volt más, mint magyar sráccal?

Milyen nemzetiségű srác volt, vagy voltak?

Hány éves voltál és mennyi a srác(ok)?


2017. febr. 21. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, de minek... Semmi extra.

Maradok a Magyarnál.

2017. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes ember totál más az ágyban, ennek semmi köze a származáshoz. Vagy szerinted minden magyar ember ugyanolyan az ágyban? Miben lenne más egy külföldivel? Nem értem a gondolatmenetedet...

Egyébként én 19 évesen egy szerb sráccal voltam, 21 évesen pedig egy franciával. Olyanok voltak, amilyenek, semmi köze a származásukhoz.

2017. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a szexuális kulturáltságnak a nemzetiséghez. Magyarok között is vannak istenek és külföldiek között is vannak bénácskák. A szexualitás nem nemzetiség függő jobb esetben.

Két norvéggal voltam az egy magyaron kívül, mindkettővel 21-22 éves koromban. Az egyik velem egyidős, a másik egy évvel idősebb.

Csak hogy legyen viszonyítási alap: az egyik kicsit bénácskább és nem annyira passzolunk össze, a másik viszont ihaj. :D

2017. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ázsiaival voltam, de nekem rossz tapasztalatom van belőle kiindulva. Nem figyelt rám és lusta volt az ágyban. Ki is ábrándultam a külföldiekből, még ha tudom, hogy nem lehet általánosítani akkor is.
2017. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy hollanddal és egy portugállal voltam, mindkettőnél 20 voltam, és mindkettővel jó volt, de nem hinném, hogy ez a nemzetiségükön múlt.
2017. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én japán csajt dugnék szívesen, csak nincs kit xD... :)
2017. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
32%
a fekkák csak dugnak meg dugnak meg néha néha elvernek
2017. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én csak egy spanyollal voltam,de határozottan élveztem vele.Szenvedélyes volt,éreztette velem,hogy tényleg tetszek neki,nem csak azért van éppen rajtam,mert nincsen más.Egyébként egész helyes volt,úgyhogy simán össze tudott volna szedni erre jobb nőt is.
2017. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, a spanyolos vagyok és akkor voltam 22,ő ugyanennyi.

Magyarokból voltam bőven 10el,úgy,hogy a tapasztalatom elég szerteágazó.Volt nagyon fos,meg Isten is az ágyban.

2017. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Szomorú olvasni, hogy már a 19-22 éves épp ,hogy nem tini lányok már egyéjszakásban élvezkednek, aztán elvárják, hogy fene nagy nőként tekintsünk rájuk.
2017. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!