Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha létezik férfi és nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezik férfi és nő között barátság, akkor mi az a plusz amit ad egy ilyen kapcsolat egy férfinak?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan férfiakhoz/fiúkhoz szól a kérdés,akiknek sok lánybarátja van,de lányok/nők is nyugodtan leírhatják a véleményüket.Miben másabb,több,jobb vagy akár rosszabb egy ellenkező neművel kötött barátság?

Nekem nem nagyon vannak lánybarátaim,de olvastam,illetve hallottam is,hogy jó dolog ha az embernek vannak ellenkező nemű barátai.


21/F



2017. febr. 21. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekeme van pár, sokat lehet tőlük tanulni a nőkről... :D Többet, mint bárhogyan. Meg persze emellett ugyanazért, amiért srác barátaim is vannak, ők is jó arcok, velük is lehet ugyanúgy baromkodni, de te a pluszt kérdezted, nálam ez az.
2017. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Sok nincs, talán kettő (akikre azt mondom, hogy a barátaim és jelen pillanatig nem volt köztünk semmi).

Mit ad? Amit egy barátság: attól, hogy cicijeik vannak még ugyanúgy van véleményük és sokszor teljesen más fényben tudnak látni dolgokat. Néha kell az a másik nézőpont, főleg ha az ember valamiben bizonytalan.

Na ez nem jelenti azt, hogy elutasítanám bármelyiküket (a szexualitásra gondolok ha nem lenne egyértelmű), egyszerűen nem arra megy ki a játék.


30F

2017. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ ha tényleg csak barátság akkor valószínűleg ugyanazt mint egy fiú barát esetében azzal a különbséggel hogy talán olyan dolgokat is meg tud beszélni a lány barátjával amik párkereséssel kapcsolatosak, kikéri a véleményét...stb.

Bár azt mondják az egyik fél mindig többet akar, nekem volt régen lány barátom teljes mértékben úgy tekintettem rá mint egy haverra, elég fiús is volt, persze utólag kiderült hogy neki meg tetszettem.

Másik példa egy ismerősömtől hallottam hogy neki is van lány barátja de ott már testi vonzalom is van mindkét fél részéről úgyhogy nem hiszem hogy ezt is sima barátságnak lehet tekinteni.

Mint ahogy egy kapcsolatban is idővel elmélyül a dolog a szerelem szeretetté alakul, azt lehet barátságnak nevezni? Bonyolult kérdés.

2017. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok ellenkező nemű barátságról. Biztos van olyan akik évtizedek óta barátok és csak barátok de ritka lehet.
2017. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Számomra ez mindig csapda volt. Ha annyira jó lány, akkor én mindig vele akarok lenni és többet akarok, ebből meg nehéz kijönni. Amúgy tényleg sokat lehet tanulni a nőkről, mert nem titkolóznak ilyenkor annyit, meg kibeszélik a barátjukat, és meg lehet érteni a gondolkodásukat a férfiakról.
2017. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A nők olyan szemszögből tudják a dolgokat nézni, ahogy egy férfi egyszerűen nem képes. Emocionálisabbak, míg a férfiak racionálisabbak. A nőkkel mindig "mélyebbre lehet ásni" egy témában, megértőbbek - a férfiak meg olyan laza, haveri szinten, csak a felszínt kapargatva szokták egymással megbeszélni a problémáikat. Jótanács: én azt mondom, ha férfiként nagyon mélyponton vagy lelkileg, a gondjaidat egy hozzád közel álló nővel oszd meg, és sokkal hamarabb fogsz tudni kitörni a krízisből.
2017. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb is írták, a női szemszög, ezáltal a női gondolkodásba való betekintés, nekem plusz még, hogy a lelkizősebb témákat velük valahogy könnyebb megbeszélni.
2017. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem nagyon vannak férfi barátaim, talán egy kivétellel. Miért? Mert a nőkkel jobban szót értek. Nem érdekel a sport, a foci, az autók pedig végképp hidegen hagynak. Az egyik lány barátom ellenben szintén fotós, mint én, ez folyton közös téma. Semmivel sem másabb egy nő barát, mint egy férfi. Nincs más plusz, mint hogy Ő egy barát, akivel sok mindenről tudunk beszélni.


26/F

2017. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tanítom a haverjaimat arra, hogy hogyan bánjanak a nőkkel. Cserébe ők a férfi lélek rejtelmeibe avatnak be
2017. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit ad egy barátság úgy általában? Nekem minden barátságomban van valami olyan, ami a többi barátságomban nincs meg. Nemektől függetlenül.
2017. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!