Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha keres akkor érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keres akkor érdeklem?

Figyelt kérdés

Ez minden esetben így van, nem lehet, hogy csak unalomból keres épp?


Helyzet: tudom, hogy elfoglalt, dolgozik es sulizik is.

Szokott írni, én is neki.

Mégis úgy érzem, hogy csak unalomból beszèlget velem, főleg mikor nem reagàl vissza semmit.

Règebben ez nem így volt, pontosabban az első randink óta van így.

Most akkor mi van?


2017. febr. 21. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor kêrdezz rà hogy mi a helyzet kettőtökkel !
2017. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem, sőt, ha olyan kedve volt, akkor még flörtölt is üzenetekben. Azt hittem lesz köztünk valami, mivel az elején tisztáztuk az érzéseinket, szóval jó esélyem volt. Gondoltam ezt múlt hétig, mikor kiderült, hogy egy ideje nem érez irántam semmit és összejött valakivel csak "elfelejtette" közölni. Bár ahhoz képest, hogy január óta együtt vannak még most is flörtöl velem, de már nem veszem be, nem leszek talonban. Pasik, ki érti őket...
2017. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!